Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Lukáš Rosol zajel do Ochotské: Podle ní jsem syna fyzicky OHROŽOVAL!

+ Dalších 21 fotografií
Válka exmanželů
Řečnická válka Michaely Ochotské a Lukáše Rosola nabírá na obrátkách. A jde hodně do tuhého. Slavný tenista se rozpovídal o tom, co mu jeho bývalá manželka prováděla za problémy, aby nemohl vídat svého syna. A skutečně Ochotské za vše, co mu prováděla, vrazil řečeno tenisovou mluvou parádní smeč.

Ochotská se veřejně přirovnala k ženám, které kvůli nezodpovědným otcům svých dětí svádějí boj o holou existenci. Její slova nenechala chladnou Rosolovu současnou manželku! Petra Rosolová (33) na Instagramu napsala, že Ochotská dostala na syna Andrého (4) za 21 měsíců dva miliony korun.

Teď se do Ochotské pustil sám Rosol a nenechal na ní nit suchou. „Není lehké být pod palbou mediální kritiky, pracovat na 100 %, aby člověk utáhl vše, co musí, a ještě mu bylo kladeno k tíži, že pracuje moc a nemá čas, potom i to, že chce vidět svého syna. Ale to většinou bývá syndromem, jak někdo říkal, ‚jistého druhu žen‘ a já děkuji Bohu za syndrom x-té manželky. Víc detailů určitě není třeba sdělovat, to kdyby náhodou měl někdo tendence označovat toto celé za nepravdu,“ napsal Rosol pod snímek se synem.

Jeho slovům předcházelo dlouhé vyjádření, v němž veřejně odsoudil chování Ochotské, která se snažila, aby nemohl vídat své dítě. „Posledních několik dlouhých měsíců o kontaktu s mým synem rozhodoval soud a zdlouhavé psaní právních zástupců. Matka našeho syna investovala spoustu času taháním Andrého po doktorech, aby získala ‚důkazy‘ o tom, že jsem pro syna traumatem, fyzicky ho ohrožuji a podobně. Naštěstí odborníci a lidé na svém místě toto chování shledali jako účelové a díky nim jsem syna mohl vidět. Nebýt promarněného času o dohadech, času mohlo být nespočetněkrát tolik. Takže proč si žena, která si stěžuje na to, jak obtížné je být samoživitelkou (v jakémkoliv významu), nedá otci dítě bez problémů a není jejím zájmem, aby se otec podílel více? Takovéto plakání v médiích potom nekoresponduje s tím, co paní Ochotská podniká za kroky, ale jedná se pouze o vizi vytvoření role oběti a získání podpory,“ je částí jeho vyjádření.

Válka mezi exmanžely nabírá na obrátkách. Ochotská se na sociální síti zdržela komentářů, ale jak je u ní zvykem, vyjádřila se přes média, a to rovnou přes svého advokáta. "Moje klientka Mgr. Michaela Ochotská důrazně odmítá nepravdivé a urážlivé výroky bývalého manžela Lukáše Rosola, které zasahují do osobnostních práv nejen jejích, ale i jejich syna. Vzhledem k tomu, že se dotýkají osobní sféry právě jejich nezletilého dítěte, nebude tyto výroky komentovat, protože považuje jakékoli komentáře k této záležitosti za mimořádně neetické a syna poškozující,“ uvedl pro Top Star právník Aleš Rozehnal.

Redakci eXtra.cz nedávno Ochotská svěřila, že Rosol si pro dítě nejezdí. Že by mu ráda syna dala, ale jen přes víkend. Každého logicky napadne, že když si Rosol z Prahy pojede pro svého syna do Bruntálu, kde Ochotská žije, stráví spolu více času v autě, než že by si ho užili jako táta a syn. Ochotská toto komentovala slovy, že by si Rosol mohl pronajmout hotel.

Mohlo by vás zajímat

Další články