Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Lukáš Rosol o mužích Michaely Ochotské: Hlavně, aby to nějak nepoznamenalo syna

Lukáš Rosol o mužích Michaely Ochotské: Hlavně, aby to nějak nepoznamenalo syna
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Vyjádření
Zamilovaný pár Lukáš a Petra Rosolovi přiznali, že myslí na miminko. Potomka by chtěli tak do tří let. Lukáš Rosol se také vyjádřil k tomu, co se děje kolem Michaely Ochotské. Nemá radost z toho, že kolem jeho syna se střídají různí strýčkové.

Lukáš Rosol se svou manželkou Petrou Rosolovou neberou karanténu jako něco špatného. "Zvládáme velice dobře, v určitých věcech si ji dost užíváme. Děláme věci, na které nemáme čas," prozradila Petra. Jejich domácnost se rozrostla o malého pejska. Časem přijde zřejmě i miminko.

Další člen rodiny do tří let

"Vidím to tak, že během dvou nebo tří let by se rodina mohla rozrůst o dalšího člena," prozradil bývalý tenista v rozhovoru pro TV Prima. Se svým jediným synem netráví moc času a mrzí ho to. Rosol v Top Staru uvedl, že nešlo nutně jen o problémy s bývalou ženou, ale že sám neměl tolik času. "Tyhle chvíle jsou pro to dítě důležité. Ten otec by tam prostě měl být," uvedl Rosol.

"Každý má právo na to, aby své dítě vídal a aby s ním mohl trávit čas," doplnila svého manžela paní Petra.

Harmonické prostředí pro syna

U Ochotské je to nyní poměrně rušné. Pro eXtra.cz před časem promluvil Přemek Forejt, který přiznal, že pár káviček a schůzek s Míšou Ochotskou bylo. Dnes je ale rád, že randíčka jsou za ním

Ochotská také prožívala vztah se ženatým bruntálským policistou Tomášem. Ten se kvůli bývalé moderátorce dokonce rozvedl a prodal byt. "Známí bruntálského policisty a jeho rodiny nám prozradili, jak si Ochotská při svádění ženáče počínala.

Z toho Rosol nemá radost. "Vnímám to negativně. Hlavně chci, aby se to nedotklo syna," má jasno známý tenista.

Víte, co se děje v Bruntále? Napište nám na adresu redakce@extra.cz.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy