Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Lukáš Rosol chce znovu spojit rodinu: Takhle blbnul s malým Andrém!

Zdroj: Empresa Media / Empresa Media / Profimedia.
+ Dalších 10 fotografií
Tenista Lukáš Rosol to s návratem k rodině myslí vážně. Udělal vstřícný krok jako první a chce manželce Michaele Ochotské dokázat, že by opět měli bydlet všichni pod jednou střechou. Rozešel se s trenérkou Anetou Znamenáčkovou a jeho prioritou je opět rodina a hlavně čas strávený s malým synem Andrém.

Jak to vlastně u Michaely Ochotské (32) a Lukáše Rosola (31) vypadá? Ještě před Vánoci se bývalá moderátorka sebrala a odstěhovala se ke svým rodičům. Lukáše úplně "odstřihla" a jeho kamarád redakci eXtra.cz dokonce prozradil, že ani neposílala synovy fotky.

Lukáš Rosol měl mezitím krátký románek s trenérkou Anetou, který ale hodně rychle utnul a přiznal, že šlo jenom o úlet. Chce zpátky svoji rodinu a znovu se podílet na výchově syna. André potřebuje oba rodiče.

Situaci prý komplikuje to, že mají oba pořád "za zadkem" rodiče Michaely. „Je to šílené. Její rodiče jsou jim neustále za zády, takhle řešit problémy přeci nejde,“ rozčiluje se přítel, kterému tenista vše svěřuje.

Navíc se Ochotská prý schází se svými bývalými partnery, čemuž chce Lukáš také zamezit. „Ona je v kontaktu s Ujfalušim, Štěpánkem a dalšími. Zvou na kafe, na večeře a tak. Asi se jí to líbí. Má rozjetého něco nového, proto odmítá s Lukášem komunikovat,“ řekl nám dále jeho kamarád. Více ZDE

A tak se Rosol rozhodl začít pořádně jednat. Nejdřív své manželce u Tiffanyho koupil dárek a pak ji na Štědrý den "ukecal", aby ho nechala strávit den se synem. Celá rodina se pak (včetně jejich psa) přemístila na dětské hřiště. Do rodinného domu se vrátili až za stmívání.

Související články

Další články