Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Lukáš Pollert ponížil LGBT: Slepá vývojová větev, dlouho tu nebudou! Pak to strašně schytal

Lukáš Pollert ponížil LGBT: Slepá vývojová větev, dlouho tu nebudou! Pak to strašně schytal
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
NÁZOR

Bývalý olympionik a nyní lékař Lukáš Pollert (51) se zabydlel na sociálních sítích, kde rád sdílí provokativní a pro někoho radikální názory. Nyní zvednul mandle spoustě lidí svým vyjádřením k LGBT+.

Lukáš Pollert: LGBT jsou slepá vývojová větev

„Nebojme se LGBT a buďme na ně milosrdní. Vždyť je to slepá vývojová větev, dlouho tu nebudou a navíc zachraňují planetu od přemnožení primátů,“ uvedl MUDr. Lukáš Pollert na svém Twitteru a pod příspěvkem se okamžitě zvedla bouře reakcí.

„Já dokážu být také někdy drsný a jedovatý. Ale vždy vůči někomu, kdo mi ubližuje, ohrožuje mě, nebo s ním alespoň soupeřím. Proč máte potřebu ponižovat lidi, kteří vám nic neudělali a neohrožují vás? Jste lékař, k čertu. Tak si važte všech lidí stejně,“ zareagoval expolitik Miroslav Kalousek.

Je mi z vás zle, fašouni jsou lepší, píší další

O pochybnostech, že takovou prý ponižující věc dokáže napsat skutečně člověk s titulem MUDr., se dělili i další.

Já se nebojím LGBTIQA+, ale takových lékařů, jako jste vy. Fakt mě děsíte + se mi z vás dělá nevolno,“ vyjádřila se Lucie, která se označuje za ošklivou zlou feministku, odbornici na domácí a sexuální násilí a drsnou advokátku.

„Když už chcete do toho tahat evoluci, tak z pohledu sobeckého genu, takoví lidé jsou nedílnou součástí evoluce lidstva, protože se mohou starat o děti, které zůstaly opuštěné. Adopce homosexuály je tedy završení evolučního plánu. Ale chápu, to vám nezíská jednoduchá srdíčka,“ ťal do živého advokát Petr Němec.

„Zlatý Švédsko. Tam gaye podporují i fašouni light á la Pollert,“ rýpl si účet s názvem Grilující centrista.

Ztratil empatii?

„Ach jo. Jak můžete být tak plný nenávisti, tak zapšklý a zlý. Nevím, co se vám stalo, že jste přišel o schopnost cítit soucit, toleranci a empatii, ale je mi vás upřímně líto,“ diví se Nika.

„Ehm, měl byste se nechat vyšetřit u nějakého kolegy, pane doktore. O homosexualitě toho asi moc nevíte, ona je tu celou dobu, co je lidstvo na této zemi. No a není jen u lidí, je normální i v říši zvířat. Takže LGBT tady bude, až vy tady nebudete dál a dál a dál,“ píše Václav.

Rád provokuje

Lukáš Pollert evidentně objevil kouzlo polarizace lidí svými názory. A zdá se, že si v tom libuje. Následně totiž sdílel biblické Ploďte a množte se a naplňte zemi, načež se nevinně ptal, jak že se to homosexuálové vlastně rozmnožují.

„Jako lékař nevíte, že ne každý potomek heterosexuálního páru je heterosexuál? Jako lékař nevíte, že ne každý homosexuál homosexualitu přizná hned a že je schopen potomka zplodit? Vy o homosexualitě snad pochybujete? Máte pocit, že ty lidi těší být terčem idiotů a třeba i sankcí?“ diví se Ronas.

„Ti lidé si svou sexuální orientaci nevybrali. I tak mají, právě kvůli takovým hlupákům jako jste vy, život mnohem složitější. Jaké pohnutky musí mít lékař (!), který pro své potěšení a pozornost davu rozdmýchává takovéto ,diskuse‘? Etické pohnutky to jistě nebudou,“ doplnil k tomu účet Bonduelci.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy