Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Lukáš Pavlásek předvede ve Tváři pořádný tanec: Tydýt ze StarDance řádí jak černá ruka

Sobotní pokračování páté řady show Tvoje tvář má známý hlas bude opět stát za to. Osmička soutěžících před vystoupením vždy ladí poslední detaily, aby divákům předvedla co nejlepší výkony. Záležet si na svých výkonech dává i Robert Urban (33), který v posledním dílu předvedl božskou Marilyn Monroe a vyhrál. Nyní dostal těžký úkol - zazpívá píseň korejského rappera PSY. S tou mu přišel pomoct známý komik Lukáš Pavlásek (41), který při tréninku nepustí choreografa Yemiho (37) ke slovu.

Na natáčení show Tvoje tvář má známý hlas se objevil herec a komik Lukáš Pavlásek, který trénoval Roberta Urbana v tanci. Pavlásek si v roli tanečníka získal spoustu fanoušků v době, kdy soutěžil v pořadu StarDance. I proto je nyní v této oblasti velmi sebevědomý, dokonce až tak, že choreografa Yemiho v podstatě nepustí ke slovu.

„Pokud to máte dobrý, tak to trošku takzvaně jenom pocukrujeme, pokud to máte rozklížený, tak to dáme dohromady, no,“ řekl Pavlásek hned při příchodu do studia. Yemi jen se smíchem přihlížel, Robert Urban ho však pochválil za práci nártů. „Mluvíte se třetím největším tanečníkem v republice,“ odpověděl Pavlásek.

Na nácviku s Urbanem si dal bývalý účastník StarDance záležet tak, že Yemiho nepustil ke slovu. Na otázku, zda by jakožto zkušený choreograf mohl do jejich vystoupení také ještě něco vložit, dostal jasnou odpověď. „Oukej, pardon,“ řekl Yemi a odešel. Co myslíte, dokáže Pavlásek naučit Urbana ty správné šílené pohyby i bez Yemiho pomoci?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy