Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Lukáš Pavlásek konkuruje Facebooku: Takovouhle síť nikde nenajdete, tvrdí

Zdroj:
ZÁBAVA
Známý český komik a herec Lukáš Pavlásek přišel s novou sociální sítí Pubhouse. Skupina lidí sedí v reálné místnosti a baví se spolu u piva. Finalista StarDance z roku 2015 se s myšlenkou pochlubil na Instagramu a sklízí nadšené reakce svých fanoušků. Pro eXtra.cz důkladně přiblížil, jak by síť fungovala.

Lukáš Pavlásek přišel s revolučním nápadem na novou sociální síť. Divácky oblíbený komik, který v roce 2005 začínal v legendárním televizním pořadu Na stojáka, zveřejnil instagramové video, v němž mluví o síti zvané Pubhouse. Její název paroduje v dnešních dnech velmi využívaný Clubhouse, který zprostředkovává hlasovou komunikaci mezi cizími lidmi a svým způsobem tak trochu supluje kavárny či restaurace.

Populární bavič Lukáš Pavlásek ve videu, které k této chvíli vidělo přes dva a půl tisíce lidí, uvádí, že Pubhouse je místnost, v níž budou lidé sedět, pít pivo a mluvit o všem možném. „Uživatel této sítě by se nikam registrovat nemusel, ani by nebyla potřeba žádná pozvánka,“ popisuje komik Pubhouse pro eXtra.cz.

„Fungovalo by to tak, že by člověk přišel do místnosti, která by byla v nějakém domě. Uvnitř by byly stoly, bar a pípa. Posadil by se k jednomu z těch stolů spolu s dalšími lidmi a objednal si u člověka, kterému se říká číšník, nějaký nápoj, případně i něco k jídlu,“ dodává komik s tím, že pak už by si jen uživatel s dalšími lidmi na síti povídal u stolu tváří v tvář. „Myslím, že takováhle sociální síť tu jednou bude mít velký úspěch. V současné době totiž nikde na světě nic podobného není,“ uzavírá Lukáš Pavlásek myšlenku o průlomové síti.

Vtipné video se dočkalo řady palců nahoru. Komentující píší, že si aplikaci stáhnou. „Už je k tomu i nějaká aplikace pro Android?“ táže se s vysmátým smajlíkem jeden z Lukášových fanoušků.

Související články

Další články