Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lukáš Langmajer z Bobule a Slunečné o smrti Postráneckého: Počítalo se s tím

+ Dalších 20 fotografií
Redakce eXtra vyrazila na křest a slavnostní premiéru snímku 3Bobule. Lukáš Langmajer (39) promluvil o tom, jak postupovali po smrti Václava Postráneckého (†75) a o tom, zda má blíže ke své postavě v trilogii o vinařství nebo v seriálu Slunečná. Povedlo se nám také vyzpovídat Miroslava Táborského (60)...

Při natáčení filmů nebo seriálů se může klidně stát, že zemře někdo z herců. Může jít o nehodu nebo zákeřnou nemoc, jako tomu bylo v případě Václava Postráneckého, který zemřel 7. května na rakovinu. Když je člověk dlouhodobě nemocný, myslí se na vše a štáb filmu 3Bobule počítal s nejhorším scénářem.

Připraveni na nejhorší

"Lidi přicházejí a odcházejí. A že pan Postránecký s největší pravděpodobností zemře, tak s tím se počítalo," uvedl exkluzivně pro eXtra představitel Jirky Lukáš Langmajer "Scénář byl připraven na tuhle verzi," dodal herec.

Langmajer promluvil také o tom, jak se cítí při hraní Viléma ve Slunečné a Jirky v Bobulích. "Vilém byl psán, mám takový pocit a ať to nezní úplně přehnaně, mně na tělo," přiznal Langmajer s tím, že postava Jirky ve třetím dílu Bobulí také.

Zábavný a poetický snímek

Redakce eXtra vyzpovídala také Miroslava Táborského. Prozradil, proč si podle něj diváci Bobule tak oblíbili. "Režisér Tomáš Bařina ten film udělal na jednu stranu zábavný, na druhou stranu poetický. Je tam spousta dojemných míst a navíc se podařilo naprosto úžasně prodat část naší krajiny a tu profesi ve vinařství," vysvětlil svůj pohled Táborský. Prozradil i, zda by šel do čtvrtého dílu!

Celé rozhovory si můžete pustit v našem videu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy