Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Lukáš Langmajer o uctívání satana: Mumlal jsem a ďáblovi obětoval svou krev

+ Dalších 9 fotografií
Herecký sympaťák Lukáš Langmajer (39) má za sebou hodně divoké životní období včetně skoku pod vlak a dalších druhů sebevražd. Jak nám exkluzivně přiznal, navíc propadl satanské bibli a satanismu vůbec.

Oběť

„Nastoupil jsem na učňák na automechanika, záhy jsem pochopil, že se tam nic nenaučím, tak jsem si v autech četl. Chvilku jsem měl problémy s mistrem na praxi, v tu dobu jsem totiž lnul k satanismu a on to nechápal,“ řekl Evě Decastelo (41) v pořadu Extra Host

„Chodil jsem na Borská pole, kde bývávalo letiště, vzývat satana. V bývalém protileteckém bunkru jsem si na zeď nastříkal pentagram, koupil jsem si baterky do magiče, pouštěl jsem si Morbid Angel a do toho si něco mumlal. Stříhal jsem si i vlasy a řízl se do prstu, abych aspoň satanovi dal trochu krve. Takže puberta v pohodě,“ prozradil Lukáš Langmajer s tím, že se k satanismu dostal přes hudbu.

Čtěte také: Lukáš Langmajer skočil pod vlak, chtěl se zabít

Sobectví

„Přečetl jsem si satanskou bibli, byla mi mnohem bližší než klasická bible, kterou jsem pořád ještě nedočetl. Hrabu se ve Starém zákoně. Říkám si, co je za kravinu, že frajer rozestoupí moře, padají žáby a podobné blbosti. To v satanské bibli není, je více či méně o tom, jak se stát sobcem. To jsem v některých chvílích docela dotáhl,“ dodal v rozhovoru ve videu, které si můžete pustit na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme ve čtvrtek 30. ledna

Související články

Další články

Nejnovější kauzy