Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lukáš Langmajer o filmu 3Bobule: Postava Jirky je neřízená střela

Lukáš Langmajer o filmu 3Bobule: Postava Jirky je neřízená střela
Zdroj: YouTube
+ Dalších 20 fotografií
bobule
Už brzy zamíří do kin snímek 3Bobule. Ten navazuje na předchozí dva filmy z vinařského prostředí, které si u diváků získaly velkou oblibu. Stálicí v této filmové sérii je Lukáš Langmajer (39), který si v roce 2008 zahrál už v prvních Bobulích. Co nyní o své roli, kterou hraje už 12 let, řekl?

Do kin již brzy vejde snímek 3Bobule a s ním i Lukáš Langmajer, který stejně jako v předchozích dvou filmech hraje Jirku. V této roli se poprvé postavil před kameru v roce 2008, nyní ale přiznává, že si ji skutečně užil až při posledním natáčení.

„Já jsem si možná z těch třech dílů tenhle třetí nejvíc užíval a užívám. Možná proto, že mám takový pocit, že trošku víc vím, co tady dělám,“ říká s úsměvem Langmajer. Ve třetím dílu podle něj přichází velký zlom.

3Bobule a přátelství

Přátelství ve filmu 3Bobule hraje velkou roli. „Já si myslím, že Honza má konečně důvod mít Jirku jako kamaráda. V prvním díle spolu podváděli a když odjel, tak se ani pořádně nerozloučili. Teď to jsou fakt kamarádi a mají důvod proč,“ dodal představitel Jirky.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy