Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lukáš Krpálek získal zlato: Mistr světa v judu má doma prvotřídní krásku

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
manželka
Lukáš Krpálek (28), olympijský vítěz z roku 2016, si v sobotu na konto připsal další zlato. To se mu podařilo vybojovat na mistrovství světa v Tokiu, kde poprvé soutěžil v nejtěžší váhové kategorii nad 100 kilogramů. Ve finále se mu podařilo udolat soupeře Hisajošiho Harasawu. Doma mu bude k výhře gratulovat nádherná manželka Eva (26), kterou mu může kdejaký muž závidět.

Na své cestě za zlatou medailí z mistrovství světa musel Lukáš Krpálek porazit velmi náročné soupeře, například o několik desítek kilogramů těžšího Srba Žarka Čuluma, dvaadvacetiletého Šakarmamada Mirmamadova z Tádžikistánu, následně ve čtvrtfinále Nizozemce Roye Meyera a teprve osmnáctiletého Korejce Kim Min-čonga, s nímž v květnu letošního roku prohrál v semifinále turnaje Grand Prix v Číně.

O zlato Krpálek bojoval s Hisajošim Harasawou, který v roce 2016 získal v judu stříbrnou medaili na olympijských hrách v Rio de Janeiru a s nímž se český reprezentant utkal vůbec poprvé.

Doma bude zlatému medailistovi k velkému úspěchu gratulovat krásná manželka Eva Krpálková, s níž má Lukáš dvě děti - Anthonyho a Marrianu. O tu se svět začal zajímat právě poté, co judista vyhrál zlato na OH v roce 2016. Její krása tehdy ohromila davy a zdá se, že ani porod druhého dítěte na její štíhlé postavě nezanechal žádné stopy. Podívejte se v galerii, jakou krásku si doma mistr světa pro letošní rok hýčká.

Související články

Další články