Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lukáš Krpálek by své Evě snesl modré z nebe: Takhle dře na zahradě, aby byla spokojená

Lukáš Krpálek by své Evě snesl modré z nebe: Takhle dře na zahradě, aby byla spokojená
Zdroj: archiv Lukáše Krpálka
+ Dalších 9 fotografií
je to dříč
Až do konce dubna nemá zlatý judista Lukáš Krpálek (29) žádné turnaje, a tak má čas na práce okolo domu. Vrhl se tedy do nich po hlavě. Na zahradě vlastníma rukama vybudoval krásný přístřešek i s houpačkou. Manželka Eva musela mít radost!

Lukáš Krpálek nezahálí ani v karanténě. Juda se sice musel na dva měsíce vzdát, ale doma si dává do těla. Každý den posiluje a jezdí na kole, tím to ale nekončí.

Rodák z Jihlavy tvrdě dře i na zahradě, která obklopuje jeho rodinný dům. A jelikož je vyučený truhlář, dokonce se u stavby přístřešku s houpačkou zabavil. „Práce se dřevem mě vždycky hrozně bavila. A teď když máme být doma, tak proč si něco nevyrobit co?“ prozradil Krpálek. Sám si dojel i pro materiál, ze kterého zahradní skvost vznikl.

Není to poprvé, co Krpálek zkrášlil okolí domova, ve kterém žije s manželkou Evou a dvěma dětmi. Na svědomí už má i pergolu, zahradní domek na sekačku nebo dřevěné truhlíky.

Stavba přístřešku mu trvala pouze deset dnů, takže se hned pustil do další práce. Seká dřevo a už se připravuje na zimu!

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy