Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Lukáš Kril nabízí za peníze svá odhalená videa: Fanoušky prosí o další objednávky

Lukáš Kril.
Zdroj: Se souhlasem L. Kril
+ Dalších 13 fotografií
Sex tape

Lukáši Krilovi zbývají poslední dny na svobodě a on je rozhodně nehodlá promarnit. Ne že by dělal něco smysluplného. Leží doma v posteli, lituje sám sebe a snaží se vydělat poslední drobáky, a to rozhodně všemi způsoby. Za pár korun je ochotný svým fanouškům poslat dokonce i svá erotická videa. To alespoň vyplývá z jeho příspěvků na Instagramu. 

Jak jsme vás již informovali, Lukáš Kril, který se proslavil polštářovou bitvou v rámci Clash of the Stars s Patrikem Pešavou alias Kolesem, míří za mříže. Rozhodnout o tom měl ve čtvrtek liberecký soud, a to kvůli nedodržení veřejně prospěšných prací. To na svém Instagramu přiznal sám Kril.

Deset měsíců ve vězení

“Tak jdu na 10 měsíců. Lituju svých pí*ovin, jsem ko*ot,” řekl na úvod v krátkosti. “Jen proto, že jsem nevykonával prospěšný práce,” dodal s vysvětlením Kril, který bezprostředně po vynesení rozsudku začal škemrat své sledující o peníze. A pro pár korun je ochotný udělat doslova cokoliv.

Již dříve jsme upozornili na to, že za doslova drobné posílá svým fanouškům své nahé fotky. Nyní zašel mnohem dál. Nyní totiž nabízí i sex tape, což je nahrávka jeho vlastních sexuálních hrátek. Jen nedodal, zda půjde o autoerotiku, nebo ke své brigádě přizve i někoho dalšího.

Deprese z nástupu do vězení

To jsou ale detaily, kterými se ale Kril nezabývá. Mezi další se dá řadit gramatika. Kolem té totiž podle jeho příspěvků neprošel ani obloukem, protože slovo vztah se podle něj píše “vstach”.

To ho ale trápí méně než peníze, které se na poslední chvíli snaží vydělat. “Objednávejte, prosím. Mám depky. Netěším se do basy. Nad vším přemýšlím, co se tam stane a tak. Mám stres. Potřebuju se odreagovat a nemyslet na to, ale je to těžké,” vzkázal svým fanouškům Kril, který začíná působit hodně zoufalým dojmem.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy