Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Lukaku, Souček i Masopust! Alex Mynářová chce na Vánoce potěšit fotbalové fanoušky

Alex Mynářová
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
charita
Nedávno na sebe upoutala pozornost, když veřejně požádala část mužské populace, aby jí nebyly zasílány nevhodné nahé fotky. Dnes se o ní hovoří zejména mezi fanoušky SK Slavia Praha. Alex Mynářová (36) se totiž dostala k velmi cennému dárku od fotbalového lídra. O co jde?

"Fotbalisté SK Slavia Praha mi věnovali coby zakladatelce módní značky Alex by Gianni čtyři podepsané originální zápasové dresy," vysvětluje Alex. Vše dokládá na svém Facebooku videem z předání dresů, kterého se kromě šéfa Slavie Jaroslava Tvrdíka zúčastnili záložníci Tomáš Souček a Lukáš Masopust.

Každý dres je podepsaný všemi hráči sešívaných. Navíc se jedná o originální zápasové dresy, ve kterých se po hřišti proháněli hráči Slavie v bojích proti slavné Barceloně či Interu Milán. Je tedy možné, že si v zápalu boje na dres sáhl i momentálně nejslavnější hráč planety Lionel Messi Čtvrtý z darovaných dresů podepsala hvězda Interu Milán Romelu Lukaku.

Alex Mynářová se tak dostala ke vzácnému sběratelskému kousku. Moderátorka a dvojnásobná maminka má ale s fotbalovými dresy charitativní záměr.

"Všechny dresy jsou aktuálně v internetové dražbě. Veškerý výtěžek bude věnován předčasně narozeným dětem a jejich rodinám," uvedla Mynářová. Aukce potrvá ještě týden, nový majitel tak dres může stihnout ještě zabalit i pod vánoční stromek. Už nyní je jasné, že o dresy se strhne bitva. Například dres Tomáše Součka je aktuálně na ceně okolo 6 tisíc korun.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy