Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Luka Arichtev oslavil rok: Máma Veronika mu poslala dojemný vzkaz do budoucna

Veronika Arichteva poslala synovi Lukovi dojemný vzkaz do budoucna
Zdroj: Se souhlasem Veroniky Arichtevy
+ Další fotografie
Narozeniny

Veronika Arichteva (35) poslala synovi prostřednictvím sociálních sítí dojemný vzkaz. Snad si ho malý Luka přečte, až trochu povyroste. Chlapec právě teď oslavil své první narozeniny a herečka na Instagramu sdílela i časosběrné video, do kterého zachytila těhotenství, porod i synův první rok na světě.

Vzkaz pro syna

"Jestli si tohle za pár let budeš číst, Luko, pak bych chtěla, abys věděl, že je to dneska rok, co jsi se narodil a změnil mi tak život k lepšímu. K tomu nejkrásnějšímu. Neuměla jsem si představit, že je možné takhle moc milovat," poslala synovi dojemný vzkaz herečka Veronika Arichteva. Na sociálních sítích sdílela i video, ve kterém zmapovala jak průběh svého těhotenství, tak i porod a Lukův první rok na světě.

Kromě toho synovi popřála, aby byl šťastný, zdravý a spokojený a aby měl kolem sebe jenom hodné a laskavé lidi. "A já ti slibuju, že udělám všechno, abys byl takový i ty! Tvoje máma," doplnila dojemný vzkaz synovi maminka. Snad si tedy za pár let Luka příspěvek na Instagramu přečte. Třeba až mu bude osmnáct.

Spokojená rodinka

"My se tak máme, že se máme," nešetřila fotkami k příležitosti Lukových narozenin herečka a sdílela i spokojený rodinný snímek, na kterém je už celá tlupa i s manželem režisérem Biserem Arichtevem (44). "Chtěla jsem jednu společnou fotku ze dne Luky 1. narozenin. A tohle je naše maximum. Luka nám dal jeden pokus a pak vařečkou po hlavě," pobavila herečka, které mateřství velmi sluší.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy