Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Luigi koukal smrti do tváře: První fotka řidiče zeleného náklaďáku z Janova obletěla svět

+ Dalších 12 fotografií
Katastrofa, která se stala v italském Janově, snad nemá obdoby. Dálniční most, který se propadl za plného provozu, zabil desítky lidí a zraněných je nepočítaně. Obrovské štěstí měl však Luigi Fiorillo, který se zrovna vracel domů z práce ve svém zeleném náklaďáku. Jen o pár sekund ho minula smrt! Jeho příběh je mrazivý!

Sedmatřicetiletý otec čtyř dětí Luigi Fiorillo projížděl v osudný okamžik mostem v Janově, když se zrovna zřítil. Jen o vlásek unikl jisté smrti. Instinktivně totiž zabrzdil svůj zelený náklaďák, kterým se zrovna vracel z práce domů ke své rodině. Viděl, jak se před jeho očima řítí celý most dolů. Hrůznou propast viděl jen z pár centimetrů!

„Na tom mostě jsem se koukal smrti přímo do očí. Zachránil mě zázrak,“ uvedl řidič náklaďáku těsně po tragédii v Janově pro britský Daily Mail.

Kdyby nebylo jeho rychlé reakce, jistě by teď byl mezi dalšími oběťmi katastrofy z Janova. Luigi utíkal z mostu pryč, dokonce nechal auto stát se spuštěnými stěrači. Původně se snažil dát zpátečku, ale nešlo to. V ten den totiž pršelo, což nepřispělo k jasnému vidění na mostě a všechny řidiče to zmátlo. Jeho zelené auto na mostě stojí již několik dní.

Mohlo by vás zajímat

Další články