Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Ludva Homolka padl na úplné dno: Pil jako duha a nakonec ho zavraždili

Legendární komedie.
Zdroj: csfd.cz
+ Další 4 fotografie
Film
Kultovní komedie Homolkovi baví české diváky více než půl století a i po tolika letech jsme schopni se jejich vtipům smát. Bohužel reálný život herců nebyl tak optimistický. Krutý osud stihl herce Františka Husáka (†55).

František Husák alias Ludva Homolka byl talentovaný herec, který zemřel nešťastnou smrtí a navíc předčasně. Rodiče z něj sice chtěli mít úředníka, ale František si chtěl jít svojí cestou. Zpočátku nebyli vůbec nadšeni z toho, že se jejich syn chce stát hercem.

Herec se nejdříve chtěl věnovat medicíně, ale bohužel ho nepřijali. Na vojně začal tíhnout k divadlu, u kterého také zůstal. Jeho život byl ukončen násilnou cestou v roce 1991. Za jakých okolností oblíbený herec zemřel, není doposud známo.

O Husákovi je známo, že hodně pil. Když se jednou vracel z baru, napadli jej neznámí útočníci a Husák následně v nemocnici podlehl svým zraněním. Umřel v mladém věku pětapadesáti let. Podrobnosti ani totožnost pachatele nejsou objasněny.

Traduje se ale, že Husák byl značně pod vlivem alkoholu a mohlo tak klidně dojít k nějakému konfliktu, který takto špatně dopadl.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy