Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Luděk Sobota se na stará kolena zbláznil: Před svojí ženou líbal Dádu, která měla jeho harašení plné zuby

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
Herec Luděk Sobota (75) to na oslavě 80. narozenin Jiřího Krampola v pražském Rudolfinu přehnal s alkoholem a v podnapilém stavu se láskyplně sápal po své kolegyni z branže Dagmar Patrasové (62), které se to evidentně moc nelíbilo. Luděk to na stará kolena pořádně rozjel.

Na oslavu osmdesátky Jiřího Krampola dorazilo opravdu hodně hostů. Mezi nimi byla také Dagmar Patrasová (62) a Luděk Sobota (75). Podle fotek byla oslava hodně bujará. S alkoholem to přehnal právě Luděk, který se ustavičně vrhal na svoji kamarádku Dádu.

Bylo poznat, že se herec v dámské společnosti cítil opravdu dobře. To se ale nedá říct o jeho manželce Adině Sobotové, která manželovu harašení musela přihlížet. Sobota začal nejdříve Dádu hladit něžně po stehnu a pak přidal polibky.

Herečce se ale jeho přílišná náklonnost podle výrazu ve tváři moc nelíbila. Dáda svého hereckého kolegu odstrkovala, jak mohla. Nejspíše chtěla předejít pořádnému faux pas, na které stejně došlo.

Je sice hezké, že Luděk na stará kolena chytil druhý dech, ale mohl by se pro příště mírnit. Alespoň tedy v přítomnosti své ženy.

Související články

Další články