Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Luděk Sobota je nadšený z rouškovného: Kritici mě nezajímají, pět tisíc mi pomůže

Luděk Sobota
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
RADOST
Herec Luděk Sobota (77) rozhodně nepatří k těm penzistům, kteří by pět tisíc korun, jež mu nad rámec klasického důchodu dorazí v prosinci na účet, kritizovali. Vůbec se netají tím, že má z přilepšení velkou radost.

Luděk Sobota peníze navíc vítá

„Určitě je to dobře, že to dostaneme. Samozřejmě to uvítám, protože se mě to týká. Že bych proti tomu něco měl, to v žádném případě,“ řekl eXtra.cz Luděk Sobota (77) s tím, že jako každému penzistovi, který si nežije nad poměry, mu částka slušně vylepší rozpočet.

Kritici, kteří Andreji Babišovi (66) vyčítají, že si tak jen kupuje voliče před parlamentními volbami v příštím roce, ho vůbec neiritují.

Kritika ho netrápí

„To je mi úplně jedno, co proti tomu kdo říká. Důležité jsou ty peníze. Já jsem rád a nikdo mi to nevymluví,“ prohlašuje bezstarostně.

U tak známého herce a baviče by možná někdo mohl čekat, že se skoro koupe v bankovkách a že si za svůj dlouhý umělecký život musel našetřit slušné peníze, ale není tomu prý tak.

Finanční situace

„Že bych extrémně vydělával peníze, to bych neřekl. Teď jsem točil film Stáří není pro sraby. Tím jsem si trochu přivydělal. Je to fajn, protože teďka aspoň můžu jít na procházku a nemusím jít nikam do zaměstnání,“ dodal se svým pověstným stydlivým uchechtnutím.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy