Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Luďanovi to v autě udělala romská herecká hvězda: Co možná nevíte o Klaudii Dudové

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
dycky most!
Včerejší díl seriálu Most! byl už čtvrtý a stejný počet dílů zbývá. V tomto nekorektním seriálu diváka už jen tak něco nepřekvapí, zvlášť ne poté, co brácha Pavel ukázal výstavní prsa. I na Luďana ale došlo a užíval si orálního sexu v autě. Ten mu na kameru prováděla talentovaná herečka Klaudia Dudová, která má na kontě nespočet úspěchů.

Klaudia Dudová hraje v seriálu Most! Žanetu. Ta ve čtvrté epizodě ukázala, že rozhodně není žádná stydlivka. Zatímco probíhaly závody aut, Žaneta se Luďka suverénně zeptala, jestli ho chce vykouřit. Takové nabídce se zřejmě nedalo odolat a Žaneta dopřála Luďanovi orální sex v autě. Kdo by si myslel, že se chtěla Klaudia touto scénou zviditelnit, byl by na velkém omylu. Tato herečka to totiž nemá zapotřebí a dokazuje, že zvládne zahrát cokoliv.

Třicetiletá herečka se narodila na Slovensku v Levicích. Rodina se brzy odstěhovala do Brna a později do Ústí nad Labem. Od svých sedmnácti let pracovala Klaudia jako prodavačka v obchodě. Nyní se kromě hraní věnuje i své dceři.

Pokud se vám jméno této herečky zdá povědomé, není se čemu divit. Ačkoliv zatím natočila pouze tři filmy a zahrála si ve dvou seriálech, její herecký talent ji vynesl do výšin. Za hlavní ženskou roli ve snímku Cesta ven si vysloužila Českého lva a Cenu české filmové kritiky Obdržela také Modrého anděla na Art Film Festu v Trenčianských Teplicích a hlavní ocenění na Festivalu evropských filmů ve francouzském Essone. Získat tolik ocenění se mnohokrát nepovede ani hercům, na jejichž kontě je o mnoho více snímků a seriálů, než kolik jich má na kontě právě Klaudia.

Související články

Další články