Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lucko, teď začíná boj! Zdrcující zpráva pro Vondráčkovou přišla přímo z Kanady

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
Konec v NHL
Šestatřicetiletý hokejový útočník Tomáš Plekanec končí své angažmá v Montrealu Canadiens. Pro hokejové fanoušky to znamená, že ho už zřejmě neuvidí v NHL. Co to znamená pro jeho stále ještě manželku Lucii Vondráčkovou (38)? Nic příjemného.

Předně nutno říci, že fanoušci Montrealu budou na Tomáše Plekance vzpomínat z láskou. Odehrál tu řadu skvělých zápasů. „Jsem šťastný, co jsem tady dokázal. Mohu odejít spokojený,“ uvedl oblíbený Pleky. A má pravdu. Dlouho patřil k velkým oporám týmu, nyní ale na ledě dostávají přednost mladší hráči a Plekanec chápe, že jeho čas vypršel.

Plekanec naznačil, že nebude usilovat o angažmá v jiném klubu NHL, ale vrátí se do České republiky. A to děsí jeho manželku Lucii Vondráčkovou (38). Ta usiluje o to, aby ostře sledovaný rozvod probíhal v Kanadě. Tamější právo neuznává českou předmanželskou smlouvu a Vondráčková tak má v zemi javorového listu šanci dosáhnout na výrazně vyšší peníze.

Jenže zpráva o manželově stěhování do Česka pro ni znamená, že právě nyní začíná ten skutečný rozvodový boj. Plekanec se vrací do České republiky a bude chtít, aby spor o majetek a děti probíhal v jeho vlasti. Pokud se jeho právníkům podaří rozvodový boj přenést do Česka, má téměř vyhráno.

Bude zajímavé sledovat, kde nakonec k rozvodu skutečně dojde. Z Plekancova pohledu je nelogické, aby rozvod probíhal v Kanadě, ze které se stěhuje pryč. Vondráčková zase chce soud podle kanadského práva, takže bude chtít tamější úřady přesvědčit, že je vlastně dávno Kanaďankou…

Související články

Další články