Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Lucko, na tyhle pozor: 5 krásných moderátorek, které se třesou na tvoje místo

Připraví konkurentky Lucku o místo?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Moderátorka Lucie Borhyová (37) se ještě ani pořádně neoklepala z drsného rozchodu se snoubencem Michalem Hrdličkou (26) a už musí čelit další výzvě. Na její lukrativní post jedničky Televizních novin se totiž klepe hned několik kolegyní.

Jako by toho už tak nebylo na Lucii Borhyovou dost. Jenže teď by se snad ještě měla bát o dobře placený flek na Nově. Podle toho, co se šušká na Nově, nemá krásná blondýnka už zdaleka tak jisté místo, jako tomu bylo v minulosti.

Přece jen je na vrcholu dlouho, a tak už logicky není nejmladší. Na obrazovce navíc často dostávají přednost mladší a učenlivé krasavice.

Kdo by mohl pohlednou Lucii po sedmnácti letech nahradit? Přinášíme vám 5 potenciálních nástupkyň na žhavé místečko po boku Reye Korantenga.

1. Emma Smetana (27)

O Emmě je známo, že upřednostňuje práci před soukromým životem a věří tomu, že její kariéra bude ještě strmě stoupat. Proč by tedy nemohla usednout vedle Reye Korantenga právě ona? Jenže to by musela zapracovat na tom, aby nebyla diváky vnímána jako ta „mdlá“. Přece jen vedle Lucie dost pokulhává v sex-appealu.

2. Kristina Kloubková (38)

Je veřejným tajemstvím, že bývalá tanečnice nikdy nebyla s Luckou velká kamarádka, takže by jí určitě nedělalo problém ucházet se o její křeslo a post nejoblíbenější moderátorky. Navíc na sobě a svém projevu stále pracuje. Ví totiž, že cesta na vrchol není nic jednoduchého.

3. Iveta Vítová (32)

Sice je bývalá Česká Miss už dva roky na mateřské s dcerkou Anetkou, ale přece jen se vrátí už za 12 měsíců. A to už se během té doby můžou na Nově udát velké věci. Na modelku je rozhodně radost pohledět. I její projev je navíc inteligentní a přirozený. Jen je otázkou, jak se bude po mateřské dovolené znovu zapojovat do pracovního procesu.

4. Renáta Czadernová (30)

Brunetka je velmi nenápadná, ale jak se říká „tichá voda břehy mele“. Přece jen by se s Petrem Suchoněm určitě chtěli stát moderátorským párem číslo jedna a sesadit po tolika letech Lucku s Reyem. Sice už má léta praxe, ale podle ohlasů diváků se jim zdá až moc nepřístupná a studená. Na to, že se dřív před fotografy i na molu svlékala, je to opravdu hodně střízlivé a suché.

5. Inna Puhajková (29)

Největší Lucčinou konkurentkou je bezesporu sporťačka Inna Puhajková. Ta by možná už ráda od sportovních novin přesedlala na vyšší pozici, jako jsou právě noviny televizní. To už by ale blondýnka nemusela vydýchat. Nejenže měly společného milence Jardu Jágra, ale podle některých informací měla i dost blízko k Michalu Hrdličkovi. No a že by Lucku ještě připravila o místo? To by byl počátek války na Nově.

Související články

Další články