Není to žádným tajemstvím, že před Lucií Hadašovou byl Jaroslav Bednář ženatý s manželkou Martinou, která mu porodila dceru Natálii. Jenže jejich rozchod nebyl vůbec v přátelském duchu. Dokonce se slavný hokejista měl zachovat jako ten největší parchant.

„Kamarádský rozchod to vůbec nebyl. Martina z toho byla na dně, když ji a malou dcerku Jarda opustil kvůli Daře Rolins. Dokonce měl na manželku takovou pifku, že mu snad i bylo jedno, že to odnáší i jeho malé dítě. Odnesl jí z bytu, co se dalo, vzal jí auto. Martina byla z toho celá zoufalá. Dokonce neměla ani ledničku, kam by malé dávala jídlo,“ prozradil nám exkluzivně již bývalý soused Martiny Bednářové, který to měl vše z první ruky.

„Samozřejmě se spousta manželství rozvádí, ale přece se aspoň kvůli tomu dítěti dohodnout mohli. On ji měl nechat bez prostředků a s prázdným bytem. Musela si sehnat i auto, aby měla jak malou vozit na kroužky, když jí sebral auto, které od něj měla. Asi byl zpěvačkou tak pohlcen, že neviděl a neslyšel,“ pokračoval dál člověk, který s nimi bydlel v novostavbě v pražských Kateřinkách.

Sice je to tedy minulost, Martina si vzala jiného hokejistu, Richarda Žemličku a s dcerou Natálkou má už dobré vztahy, ale ty šrámy si bývalá manželka Bednáře ponese do konce života. Jen by si radši Lucka měla dát pozor. Přece jen se říká, že chlap se k ženě zachová stejně jako k té předešlé, tak si ho radši ohlídej. Zůstat sama s dvěma malými dětmi, to už by nebyla žádná legrace. Ale tak má doma modelku, tak snad po jiné koukat nebude a nebude chtít hned pálit mosty.