Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lucka Vondráčková na Slavících bez Vojnara. Kdo doprovodí opuštěnou zpěvačku?

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
český slavík

Předávání cen Český slavík 21 se bude konat již dnes večer. Slavnostního předávání cen se zúčastní i zpěvačka Lucie Vondráčková (41), kterou podle informací eXtra.cz nedoprovodí její partner, moderátor Petr Vojnar (45). Jaký k tomu má důvod? A kdo bude Lucii doprovodem?

Zpěvačka Lucie Vondráčková nedorazí na předávání cen Český slavík 21 po boku svého partnera, moderátora Petra Vojnara. Ten pro redakci eXtra.cz prozradil, proč se slavnostního večera nezúčastní. "Bohužel nejdu, mám představení za Prahou a nestihnu se vrátit. Zrušit to již nelze, to se dělá dost špatně," uvedl Vojnar.

Za svého milého už má Lucie náhradu, na Českého slavíka dorazí se slovenskou bandou a rapperem Raegem, se kterým již spolupracovala na několika projektech. Nazpívali spolu píseň Potřebuju pauzu nebo Morfium. Právě při natáčení videoklipu k songu Potřebuju pauzu se Lucie s Petrem seznámili. Ve videoklipu si zahráli milenecký pár a došlo i na vášnivé líbací scény.

Dosáhne Lucie na Českého slavíka 21?

Pro Lucii Vondráčkovou je předávání cen Český slavík 21 velkou událostí. Pořadatelé na stránkách ankety již zveřejnili seznam dvanácti interpretů, kteří se v hlasování umístili na předních místech ve své kategorii. V kategorii Zpěvačka je v seznamu i Lucie Vondráčková, která si tak možná odnese i vítěznou trofej.

Související články

Další články