Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Lucka Vondráčková má nový klip, pravověrní fanoušci šílí, redakce eXtra.cz trpí!

Miláček národa, hokejová máma, zpěvačka našich srdcí a nejhodnější holka na světě hned po Červené Karkulce Lucka Vondráčková (32) vydala nový klip. Píseň se jmenuje Stůj, je to samozřejmě o lásce a Lucka v něm vypadá, jakoby se předevčírem narodila.

Pomineme, že text zní jak z pera Google Translate a hudbu bychom složili během pěti minut v nějaké iPhonové aplikaci také a lepší, ale zaměřme se na video. Lucka na něm prý spolupracovala s těmi samými tvůrci, jako na klipu k Láska umí víc. O tom se hádat nebudeme, videa jsou zcela zaměnitelná, v obou Lucka tančí a tváří se, že špatně zveršovaným nicneříkajícím textem právě oznamuje světu vznik třetí světové války. Proč ve videu vystupuje kickboxer, to taky nikdo netuší, zřejmě aby to vypadalo efektně a mohly se tam nastrkat zpomalené záběry svalů.

Nicméně, co si budeme vykládat, na Lucčiny fanoušky, zřejmě poslední lidi na planetě Zemi, kteří kupují cédéčka, to zabírá. Nám ostatním se ve světle Lucčiny tvorby zdá náhle geniální Verona i Paolo Coelho.

Související články

Další články