Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lucka Borhyová v slzách. Vezme jí Hrdlička milovanou dceru Lindu?

Před patnácti měsíci byli po porodu Lindy štěstím bez sebe. Teď ale
může začít krutá bitva.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Moderátorka Lucie Borhyová zažila prvotní šok z rozchodu s nevěrníkem Michalem Hrdličkou, ale až teď teprve začne ta opravdu velká bolest a ten pravý boj. Sice vztah skončil smutně, ale teď půjde o to nejdůležitější - o výchovu jejich společné dcery Lindy. Jak tohle vše může dopadnout?

Bohužel v životě to tak chodí, že se dva rozejdou. Z toho utrpení ze ztráty milovaného muže se dříve usměvavá Lucie Borhyová (37) snaží ze všech sil oklepat. Alespoň kvůli svým dětem. Jenže právě ty můžou být příčinou, že dostane další podpásovku, tisíckrát krutější než teď, a už se z toho taky nemusí vyhrabat.

Lucka už jeden boj o své dítě zažívá. O jejího syna Lucase (6) najednou poté, co se provalil její vztah s Michalem Hrdličkou (27), se začal zajímat jeho biologický táta Nico Papadakis (35). Dokonce by ho chtěl do střídavé péče, což se moderátorce zdá nemožné, když každý žije v jiné zemi. Jenže bolestivá bitva stále pokračuje.

Do toho přišel rozchod se snoubencem Michalem Hrdličkou jak rána z čistého nebe. Sporťákovi porodila dceru Lindu (1). Největší Lucčin poklad, který ji drží nad vodou. Ale co když ješitný Michal bude chtít přes malou holčičku Lucce dělat peklo na zemi? Přes soudy by to i šlo, už takhle je sexy blondýnka na pokraji zhroucení.

Bývalý fotbalista může zažádat taky o střídavou péči jako Nico a Lucku tím srazí opět na kolena. Už takhle jí ublížil, jak nejvíc mohl…

Snad bude mít Michal trochu soudnosti a nebude dělat problémy. Zatím je to hodně čerstvé a rána se bude dlouho zacelovat, ale snad jsou oba rozumní lidé a už jen kvůli Lindě se budou chovat dospěle a nedělat si ještě zbytečné podrazy. To už by si Lucka opravdu nezasloužila.

Související články

Další články