Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lucka Borhyová se za mladšího milence nestydí: Líbali se pod rozkvetlou jabloní

Lucka Borhyová se za mladšího milence nestydí: Líbali se pod rozkvetlou jabloní
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
První máj
První máj, lásky čas - tímto heslem se řídila řada českých párů a moderátorka TV Nova Lucie Borhyová (42) nebyla výjimkou. Lucie totiž vůbec poprvé veřejně políbila o svého deset let mladšího krasavce Michala Smečku (31). I její děti se zapojily do láskyplného momentu. A ačkoliv neměli rozkvetlou třešeň, i pod jabloní může být romantika.

Lucie Borhyová si intimní chvilky ze soukromí střeží jako oko v hlavě a vše udržuje pod pokličkou. Čas od času však sdílí se svými fanoušky radostné momenty ze svého života. Tentokrát se blondýnka pochlubila, jak oslavovala První máj.

Na svůj Instagram sdílela koláž, kde si pod rozkvetlou jabloní dává pusu s jedenáctiletým synem Lucasem a pětiletou dcerkou Lindou. Koláž doplnila fotkou s jejím přítelem Michalem Smečkou, ačkoliv jsou vidět jen jeho vlasy a Lucie mu dává spíš pusu na tvář. S přítelem ji na společenských akcích nepotkáte, ale rozhodně se s ním netají, jak sama dříve pronesla v médiích.

Klidně dvě děti, když to půjde

S plachým Michalem jsou spolu od roku 2017. Její děti si právníka z Brna zamilovaly a sama moderátorka nad třetím potomkem, kterého by měla právě s přítelem, dost uvažuje. "Rozhodně se nebojím opět otěhotnět a ani se tomu nebráním. Uvnitř se cítím mladá a plná energie, věk neřeším, je to jen číslo," přiznala před časem Blesku s tím, že uvažuje i o dvou dětech, kdyby to šlo.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy