Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Lucinka od Bohuše Matuše: Promluvila o datu svatby i o neshodách v rodičovství

Lucinka promluvila o chystané veselce a mateřství.
Zdroj: Archiv Bohuš Matuš a Lucie
+ Dalších 8 fotografií
rozhovor
Zpěvák Bohuš Matuš (47) zažívá se svou partnerkou Lucií (17) krásné životní období. Koncem minulého roku se stali rodiči rozkošné dcery Natálky, která roste jako z vody a dělá jim velkou radost. Pro redakci eXtra.cz čerstvá maminka Lucie prozradila, co ji během v mateřství zaskočilo, v jakých věcech se s Bohušem neshodne, a dokonce prozradila detaily připravované svatby.

Bohuš Matuš (47) se s Lucií stali před dvěma měsíci rodiči dcery Natálky, která roste jako z vody. Novopečená maminka pro redakci eXtra.cz prozradila, co ji na mateřství zaskočilo. "Nečekala jsem, že to bude taková pohoda (alespoň zatím)," svěřila se úsměvně. "Natálka je klidné miminko, pláče opravdu minimálně. V noci se budí jen dvakrát, takže máme energii na celý den a můžeme se jí naplno věnovat."

Rodičové mívají často ve výchově dítěte nějaké neshody, avšak zdá se, že tohle není případ Bohuše s Lucií, kteří se vzájemně jako rodičové krásně doplňují. "My se naštěstí shodujeme skoro ve všem, Bohuš je skvělý táta, který mi se vším pomáhá, nemám mu co vytknout," prozradila.

Svatba a její detaily

Po narození dcerky se z Bohuše, Lucie a Natálky stala rodina, avšak je to pouto doposud nezpečetěné sňatkem. To se ale může brzy změnit.

Lucie pro redakci eXtra.cz prozradila detaily chystané veselky, kterou by rádi uskutečnili v den jejích osmnáctin. "Rádi bychom se vzali, ale nevíme, jaká bude situace. Rozhodně by se mi nelíbila svatba v rouškách," prozradila navíc s detailem, že píseň pro svatební taneček již mají vybranou. "Bude to Stín katedrál."

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy