Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Lucinka od Bohuše Matuše: Promluvila o datu svatby i o neshodách v rodičovství

Zdroj: Archiv Bohuš Matuš a Lucie
+ Dalších 8 fotografií
rozhovor
Zpěvák Bohuš Matuš (47) zažívá se svou partnerkou Lucií (17) krásné životní období. Koncem minulého roku se stali rodiči rozkošné dcery Natálky, která roste jako z vody a dělá jim velkou radost. Pro redakci eXtra.cz čerstvá maminka Lucie prozradila, co ji během v mateřství zaskočilo, v jakých věcech se s Bohušem neshodne, a dokonce prozradila detaily připravované svatby.

Bohuš Matuš (47) se s Lucií stali před dvěma měsíci rodiči dcery Natálky, která roste jako z vody. Novopečená maminka pro redakci eXtra.cz prozradila, co ji na mateřství zaskočilo. "Nečekala jsem, že to bude taková pohoda (alespoň zatím)," svěřila se úsměvně. "Natálka je klidné miminko, pláče opravdu minimálně. V noci se budí jen dvakrát, takže máme energii na celý den a můžeme se jí naplno věnovat."

Rodičové mívají často ve výchově dítěte nějaké neshody, avšak zdá se, že tohle není případ Bohuše s Lucií, kteří se vzájemně jako rodičové krásně doplňují. "My se naštěstí shodujeme skoro ve všem, Bohuš je skvělý táta, který mi se vším pomáhá, nemám mu co vytknout," prozradila.

Svatba a její detaily

Po narození dcerky se z Bohuše, Lucie a Natálky stala rodina, avšak je to pouto doposud nezpečetěné sňatkem. To se ale může brzy změnit.

Lucie pro redakci eXtra.cz prozradila detaily chystané veselky, kterou by rádi uskutečnili v den jejích osmnáctin. "Rádi bychom se vzali, ale nevíme, jaká bude situace. Rozhodně by se mi nelíbila svatba v rouškách," prozradila navíc s detailem, že píseň pro svatební taneček již mají vybranou. "Bude to Stín katedrál."

Související články

Další články