Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Lucinka Bohuše Matuše tvrdě o nenávisti: Obtěžují nás šeredy fanynky, jejich drzost nezná mezí

Lucinka ukázala těhotenské bříško.
Zdroj: archiv B. Matuše
+ Dalších 9 fotografií
KONFLIKT
Bohuš Matuš (47) a jeho Lucinka (17) prožívají prý bezmeznou lásku a těší se na založení rodiny, existuje ale oblast, v které se zásadně neshodnou. A tou jsou podle zpěvákovy studentky přehnaně dotěrné obdivovatelky.

Bohuš Matuš mluví o žárlení

„Mám zakázáno komunikovat s fanynkami. Lucka fanynky prožívá hůř. Je to skoro roztomilé, že žárlí, ale někdy je to moc. Už dřív se trošku schylovalo ke konfliktu. Kdyby to bylo na Lucce, tak by je z koncertu vyhodila,“ řekl eXtra.cz již před časem Bohuš Matuš (47).

Slova o šeredách

Jenže jeho přítelkyně to vidí jinak.

„Bohoušek si vážně myslí, že na ty šeredy žárlím, ale tak to není. Fanynky jsou mi jedno. Jen některé z nich nemám ráda, ale z jiných důvodů,“ vysvětluje Lucinka

Narušení soukromí

„Má třeba jednu paní, která je schopná vlézt nám pomalu do auta, že si ještě dovolil nepodepsat se jí a nevyfotil se s ní, narušuje soukromí, ptá se, kam jedeme a podobně. Nic jí neřeknu, ale rozčiluje mě to. Nedokážu si představit, že bych byla takhle drzá,“ postěžovala si nám.

„Je úplně všude. Jdeme si třeba spolu někam sednout, ona se tam najednou objeví, sedí a čumí. Nechápu to,“ kroutí hlavou nastávající maminka.

Související články

Další články