Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lucinka Bohuše Matuše přišla o osm tisíc přátel: Co se stalo?

Lucinka a Bohuš Matuš
Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Dalších 8 fotografií
ZMĚNA
Sedmnáctiletá Lucinka, těhotná přítelkyně zpěváka Bohuše Matuše (47), se nedávno rozhodla zdokumentovat svůj požehnaný stav i první okamžiky života očekávané holčičky v jakémsi on-line deníku. Účet na Instagramu jí ale nekompromisně zrušili. Co se stalo?

Lucinka přišla o účet

Lucinka nikdy sociálním sítím neholdovala, ale kvůli mimořádné události ve svém životě se rozhodla dokumentovat průběh těhotenství na Instagramu.

Okamžitě získala přes osm tisíc příznivců, odpovídala jim trpělivě na zvídavé otázky, nakonec ale o celý účet nenávratně přišla.

Útok hackera

„Nic špatného jsem tam nedávala, aby mi to zrušili. Snažila jsem se tam přihlásit a nepovedlo se. Účet neexistuje, ani nikdo jiný ho nevidí. Asi se mi do něj někdo naboural a zrušil ho. Ani jsem se nijak nesnažila obnovit ho, upřímně mně to ani moc nebavilo,“ řekla eXtra.cz Lucinka.

Bohušovi Matušovi (47) a Lucince se kvůli jejich vztahu někteří lidé smějí, na sociální síti ale jejich terčem vyloženě nebyla. „Sice se pár hlupáků našlo, ale většina nám přála,“ dodala mladičká přítelkyně zpěváka.

Stěhování

Oba dva se nedávno přestěhovali, takže měli plné ruce práce.

„Byl to horor. Bydleli jsme v úzké uličce, všechno jsem musel proto nosit sám. Ale už je to konečně za námi a navíc to mělo ten pozitivní efekt, že jsem kvůli tomu docela zhubl. Teď už jen čekáme na nějaký nábytek a budeme mít hotovo i se zařizováním,“ přidal Bohuš Matuš.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy