Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lucinka (17) Bohuše Matuše: Těžkosti v těhotenství, dny tráví v posteli

Lucie a Bohuš Matuš jsou velmi zamilovaní.
Zdroj: Se souhlasem B. Matuše
+ Dalších 8 fotografií
OČEKÁVÁNÍ
Zpěvák Bohuš Matuš (47) a jeho Lucinka (17) se už nemohou dočkat holčičky, která by měla přijít na svět v prosinci, nastávající maminka na tento den čeká přece jen o něco víc jako na smilování. Zatímco doteď měla požehnaný stav naprosto v klidu, teď zažívá docela těžkosti.

Lucinka má trable

„Jsem pořád ospalá, miminko mi dává zabrat. Ale už to snad rychle uteče,“ řekla eXtra.cz stručně Lucinka, víc pak vysvětlil zpěvák, který si chce svou mladinkou přítelkyni příští rok vzít.

„Miminko už hodně kope. V bříšku už je vidět obrovský pohyb. Teď Lucinka hodně spí, je docela unavená. Zrovna včera jí bylo špatně. Už začíná náročné období, je přece jen v sedmém měsíci,“ prozradil nám Bohuš Matuš (47), který se chystá na koncert v Divadle Broadway

Už se za nikoho neschovává

„Tentokrát půjde výhradně o mé písničky. Songů napsaných pro Waldemara Matušku a další si velmi vážím, ale nemám problém být sám za sebe. Budou tam písničky od Karla Svobody, Jirky Škorpíka, Jarka Šimka, od sebe a dalších, které jsem za ta léta v branži nasbíral. A chybět nebude ani song úplně nový, který se týká Lucinky a naší holčičky, už brzy ho představím,“ dodal.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy