Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Lucinka (15) city k Bohušovi Matušovi (45) už neutají: Až zestárne, budu se o něj starat!

Zdroj: Facebook
Zamilovaná
Láska hory přenáší a nezná ani věk, to Lucinka (15) dobře ví. S Bohušem Matušem (45) ji pojí tak silné pouto, které by nepřetnula ani nejostřejší šavle. Mladičká studentka konzervatoře je odhodlaná prožít s muzikálovým hercem ty nejkrásnější roky života. A i kdyby šlo kvůli třicetiletému věkovému rozdílu do tuhého, Lucinka rozhodně nehodí flintu do žita.

Po zdánlivě nekonečných eskapádách našel Bohuš Matuš v životě to, co tak dlouho hledal. Patnáctiletá Lucinka, se kterou se dal dohromady loni v létě, je pro něj vším a má to štěstí, že to platí oboustranně.

"Nerozumím si se svou věkovou kategorií," vysvětlila eXtra.cz Lucinka, proč tolik přilnula právě k Matušovi. Zároveň si uvědomuje, že za pár let by mohl věkový rozdíl začít dělat neplechu. "Mám ho moc ráda. A i kdybych měla být ošetřovatelka, tak budu. Mám si s ním co říct a je to ten nejhodnější člověk na světě," sundala si růžové brýle.

Láska je mocná a dokáže stavět mosty, které nepotká stejný osud jako ten Libeňský. Ten, který spojuje Bohuše a Lucinku, se evidentně jen tak hroutit nezačne. Hladit po hlavičce a mazlit se teď mohou podle libosti.

Lucinka navíc dostává od Bohuše dárky, jež by rozněžnily každou dívku jejího věku. Z malých králíčků byla jako u vytržení. Budeme držet palce, aby jednou pod polštářem nenašla jen domácí mazlíčky, ale i krabičku se zásnubním prstýnkem.

Související články

Další články