Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Lucii se zhroutil svět: Po krachu manželství se upnula na syny Adama a Matyáše

+ Dalších 14 fotografií
Téměř nikdo nemohl uvěřit tomu, že Tomáš Plekanec (35) a Lucie Vondráčková (38) jdou od sebe. Zpočátku to byla velká láska. Teď je ale vše jinak a čekají je velké změny jako stěhování, dělení majetků a rozdělení péče o děti. Zatímco Plekanec utekl zpět do Kanady, Lucie se snaží být silnou a věnovat všechen svůj čas dětem u rodičů v Česku.

Tahle situace není příjemná a už vůbec ne, když se jedná o veřejně známé osobnosti. Lucie Vondráčková (38) prochází těžkým životním obdobím, musí se vypořádat s rozchodem a zanedlouho i rozvodem s manželem Tomášem Plekancem.

Musí být silná nejen sama pro sebe, ale také kvůli dvěma krásným klukům Adamovi a Matyášovi, které společně s hokejistou mají. Jak sama řekla, na lásku je ještě brzo, protože veškerou svojí energii chce teď věnovat dětem a jejich potřebám.

Zpěvačka také prozradila, že i když je momentálně v Česku u rodičů a její bývalý manžel již odjel do Kanady, plánuje tam také žít a to hlavně kvůli dětem. Oba dva také čeká dělení majetků, o který ale nemají nouzi a ve hře jsou miliony. Také vzhledem k vysokému příjmu hokejisty Plekance bude mít Lucie nárok na nadprůměrné alimenty.

Mohlo by vás zajímat

Další články