Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lucii Pudilovou sundala teprve osmnáctiletá Tereza Bledá: Chtělo to víc úcty, řekla vítězka

Lucii Pudilovou sundala teprve osmnáctiletá Tereza Bledá: Chtělo to víc úcty, řekla vítězka
Zdroj: Oktagon MMA
+ Dalších 8 fotografií
Oktagon Underground
Lucii Pudilové (25), která jak sama řekla, přišla do Česka všechny přizabít, sundala hřebínek teprve osmnáctiletá Tereza Bledá. Nad Pudilovou zvítězila dosud neznámá zápasnice při turnaji Oktagon Underground.

Lucie Pudilová působila tři roky v prestižní americké organizaci UFC. Nyní se vrátila zpět na domácí půdu a hned na začátku pěkně narazila. Byla poražena dosud neznámou Terezou Bledou, které je pouhých osmnáct let.

Vítězství Bledé

Pudilová se utkala s amatérkou Bledou při turnaji Oktagon Underground. Bledé, která je svěřenkyní trenéra Andrého Reinderse, se podařilo vyhrát po třech kolech na body. O Tereze až dosud nikdo moc nevěděl, protože kvůli svému nízkému věku zápasila pouze na amatérské úrovni, přičemž šestkrát zvítězila a ani jednou neprohrála.

Proti Lucii tedy nastupovala ve váhové kategorii do 61 kilogramů jako naprostý outsider. Své pozice využila a Pudilové to pořádně nandala. "Já se strašně těšila. Žádný stres. Poprvé jsem zažila velký tlak, silnou a kvalitní soupeřku, jenže po chvíli v kleci mě až překvapilo, jak lehce šlo s Lucií házet na zem," řekla po zápase Bledá.

Přitom ještě před zápasem se Pudilová vychloubala, že do Česka přišla všechny přizabít. Moc jí to ale nevyšlo. "Chápu, že měla řeči, přichází z UFC, to je jiná úroveň. Věřila, že si tu s námi bude hrát, jenže všichni nastupovali za stejných podmínek. Asi to chtělo víc úcty," pronesla s pokrčenými rameny Tereza.

Podívejte se do fotogalerie, jak zápas mezi děvčaty probíhal.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy