Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Lucii (15) umírali rodiče před očima v autobusu smrti: Na pohřbu plakaly s mladší sestřičkou

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Poslední rozloučení
Adriána (†40) s Dušanem (†42) a dcerou Luckou (15) seděli v osudnou chvíli v autobusu smrti. Tragédii u Nitry sice dívka přežila, před očima jí však zemřeli milovaní rodiče. S těmi se už nikdy neobejme ani její mladší sestra (12). Jejich potok slz na pohřbu ještě víc rozesmutnil všechny přítomné.

Adriána (†40) a Dušan (†42) byli milujícími rodiči, kteří svým dvěma dcerám splnili, co jim na očích viděli. Po autobusové tragédii je už k sobě ale nikdy nepřivinou…

V osudné chvíli s nimi cestovala i starší Lucie (15), jež jako zázrakem nehodu přežila. Před očima jí ale po hrozivé srážce s kamionem zemřela maminka s tatínkem. Pospíchali domů za mladší dcerkou (12), ta se jich už nikdy nedočkala. Oběma dívkám se ve vteřině obrátily životy naruby.

Poslední rozloučení proběhlo v pondělí na hřbitově v Kolíňanech, odkud pocházelo 9 z 12 obětí. „Je to pro nás velice smutný den, odešli dobří lidé. Ten pláč lidí okolo rakví budu slyšet ještě hodně dlouho,“ řekla slovenskému portálu cas.sk žena, která patřila ke smutečním hostům. Na cestu na věčný odpočinek manželům zahrál houslista legendární romské kapely Cigánski diabli.

Sbohem přišli dát nejenom blízcí, ale i velké množství dalších lidí z celého Slovenska. Země je neštěstím stále ochromená, jde o nejtragičtější dopravní nehodu za poslední roky.

Mohlo by vás zajímat

Další články