Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Lucie z Výměny manželek pro eXtra.cz: Pravda o rozvodu, nevěře a dítěti s Michalem

Michal Navrátil už má na Lucii věčnou památku.
Zdroj: se souhlasem Lucie a Michala Navrátilových
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
rozhovor

Lucie Navrátilová je známá především díky reality show Výměna manželek a i přesto, že je tomu od odvysílání víc než rok, lidé ji stále mají v živé paměti. Na společných sociálních sítích Lucie a jejího manžela Michala se během víkendu objevila znepokojivá vyjádření, která se týkala rozchodu. Lucie následně vše popřela a v rozhovoru pro eXtra.cz vysvětlila, jak to mezi sebou s Michalem mají a co údajná nevěra, o které se nezapomněla ve statusu zmínit. 

Jeden z nejsledovanějších dílů  Výměny manželek byl odvysílán téměř před rokem, ale lidé na hlavní aktérku Lucii Navrátilovou dodnes nezapomněli.

Po odvysílání reality show se Lucie rozešla se svým partnerem, který ve Výměně účinkoval, a před čtvrt rokem si vzala Michala Navrátila.

Před pár dny ale na sociálních sítích oba dva manželé umístili podivné vyjádření o rozvodu.

"Ahoj přátelé, dnešním dnem 23.5.2021 jsem sepsal žádost o rozvod s mou ženou. I přesto, že ji šíleně miluji, jsem nucen se s ní rozvést," napsal smutně Michal na Facebook a Lucie přiložila.

"Omlouvám se, ale bohužel zítra žádám o rozvod já s Michalem, je mi nevěrný," dodala Lucie.

Všechno je jinak, rozvod se nekoná, vzkazuje Lucie

Redakce eXtra.cz kontaktovala samotnou Lucii a poprosila ji o vyjádření k údajnému rozvodu. "Žádná hádka mezi námi nevznikla. Blo to uděláno schválně kvůli lidem a jejich reakci," rozpovídala se Lucie.

"Můj manžel mi nikdy nezahnul a je mi stále věrný. Jednalo se skutečně o vtip a reakce lidí byla přesně taková, jakou jsme čekali. Byli bychom rádi, kdyby se o nás přestali všichni starat a nechali nás normálně žít," pokračuje.

"Všechno je zalité sluncem, milujeme se a plánujeme společné dítě, ale zatím se nám to bohužel nedaří," dodala matka osmi potomků s tím, že s Michalem plánuje budoucnost a nehodlá na tom nic měnit.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy