Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Lucie z Výměny manželek pro eXtra.cz: Lidem se podařilo dohnat naši rodinu a děti před soud

Lucie z Výměny manželek pro eXtra.cz: Lidem se podařilo dohnat naši rodinu a děti před soud
Zdroj: Se souhlasem Lucie Navrátilová
+ Další fotografie
výměna manželek

Lucie Navrátilová s partnerem Michalem patří mezi nejvýraznější páry, které prošly reality show Výměna manželek. Jen málokterá rodina vzbudila mezi lidmi takové ohlasy a vedla k tolika rozhořčeným debatám. Lucie pro eXtra.cz popsala smutné chvíle, které nyní prožívá, a to prý kvůli lidem, kteří ji a její rodinu nenechají být. 

Lucie Navrátilová a její manžel Michal Navrátil se dali dohromady až po odvysílání reality show Výměna manželek. Lucie má z předešlého vztahu čtyři děti a s Michalem by chtěla další.

V nedávném rozhovoru se eXtra.cz svěřila, že se o miminko stále snaží, ale zatím se jim to bohužel nedaří.

Snad žádná rodina ze známé reality show nevzbudila v lidech takové emoce jako právě Lucie a Michal. Ti jsou často kritizování ohledně výchovy dětí a Lucie se marně snaží lidem na sociálních sítích ukázat, že o děti se stará, jak nejlépe umí, a snaží se jim věnovat.

Lucie z Výměny manželek: Jsme pod soudním dohledem

"Kvůli Výměně manželek nám neustále píší a snaží se nám ublížit nějací lidé. Lidem se skutečně podařilo, aby naše rodina skončila pod soudním dohledem," povzdechla si v rozhovoru Lucie.

"Soud je ale nyní odročen na září kvůli nedostatku důkazů," pokračuje Lucie. "Teď zrovna trávíme výlety v lese na borůvkách a houbách. Jezdíme na výlet přes Člověka v tísni a snažíme se, aby děti nestrádaly."

"Děti trávi hodně času se svým biologickým otcem, který nám také velmi pomáhá," dodala Lucie s tím, že Výměna manželek jí přinesla mnohem více starostí a zájmu, o který vůbec nestojí.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy