Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Lucie z Výměny manželek pro eXtra.cz: Jsem na dně, mám v sobě nádorové víří

Lucie Navrátilová z Výměny manželek pro eXtra.cz: Jsem na dně, mám v sobě nádorové víří
Zdroj: Se souhlasem Lucie Navrátilová
+ Další fotografie
výměna manželek

Lucie Navrátilová z Výměny manželek v současné době zažívá snad nejhorší chvíle svého života. Již před časem se eXtra.cz svěřila, že patrně trpí rakovinou děložního čípku a čeká ji operace. Sílu a odvahu Lucii dodávají děti a manžel Michal, kteří věří, že se Lucie vyléčí a vše bude zase v pořádku. 

Lucie Navrátilová je jedna z nejvýraznějších postav poslední série reality show Výměna manželek. Po jejím odvysílání se na matku devíti děti snesla velká vlna kritiky, se ktrou se Lucie a její rodina vyrovnávají dodnes.

Když Lucie zpětně hodnotí Výměnu, vždy si povzdechne s tím, že za ty peníze to rozhodně nestálo. Vystavila svého partnera a děti dlouhodbé šikaně na sociálních sítích, kdy jim lidé píší co by měli dělat a co by naopak neměli.

V nedávném rozhovoru se Lucie svěřila s tím, že se lidem skutečně podařilo, aby jejich rodina skončila pod soudním dohledem.

"Lidem se skutečně podařilo, aby naše rodina skončila pod soudním dohledem. Soud je ale nyní odročen na září kvůli nedostatku důkazů," řekla před časem eXtra.cz.

V posledníd době ale Lucie přiznává, že lidé začínají dávat její rodině pokoj a celý humbuk pomalu utichá. Místo radosti, ale čekala Lucii zdrcující zpráva.

Lucie z Výměny manželek: Jsem úplně na dně!

"Mám v sobě nádorové víří. Jsem z toho na dně. Čeká mě operace a čištění čípku," řekla Lucie eXtra.cz o dalším průběhu její nemoci.

"Sestra říkala, že to nejsou ještě konečné výsledky. Mám strach z rakoviny," dodává Lucie, která je ale odhodlaná se zákeřnou rakovinou zatočit a být tady pro své děti a partnera.

"Mám dvě dcery a uvažuji, že je nechám očkovat proti rakovině děložního čípku. Nechci je vystavovat takovému riziku."

Lucie by si ze všeho nejvíce přála, aby jí lidé dali v těchto těžkých chvíli pokoj a přestali na ni útočit.

"Potřebuji být silná na boj s nemocí, a také tady musím být pro své děti. Velmi by se mi ulevilo, kdyby to už všechno skončilo," dodala pro eXtra.cz.


Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy