Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Lucie z Výměny manželek o vztahu s Michalem: Plány na svatební cestu a hořká slova o pátém těhotenství

Lucie z Výměny manželek o vztahu s Michalem: Plány na svatební cestu a hořká slova o pátém těhotenství
Zdroj: Se souhlasem Lucie Navrátilové
+ Dalších 6 fotografií
ROZHOVOR
Lucie Navrátilová patří mezi jedny z nejvýraznějších maminek reality show Výměna manželek. Už to budou dva měsíce, kdy si vzala za manžela svého dlouholetého kamaráda Michala. Někteří lidé na sociálních sítích jim ale lásku nepřejí. Lucie a Michal si z toho nic nedělají a v rozhovoru pro eXtra.cz popsali plány na svatební dovolenou a také nastínili, že se už nějaký ten čas snaží o miminko.

Lucie Navrátilová si za posledního půl roku po své účasti ve Výměně manželek prožila své. Neustálé hodnocení jejího života a celkového přístupu ke všemu byly mnohdy přes čáru. Jak sama Lucie říká, s Michalem je konečně spokojená a žijí šťastný rodinný život.

"Teď to budou dva měsíce, kdy máme s Michalem od svatby. Pořád se milujeme a jsme spolu šťastní. Někdy nás komentáře od lidí na sociálních sítích zamrzí, ale snažíme se to už neřešit," popsala novopečená manželka Michala.

Lucie na Výměnu nevzpomíná vůbec ráda. Působení v reality show chtěla ukončit už po dvou dnech, ale rodina Aleny byla proti, protože dle slov Lucie potřebovali slíbenou částku na dovolenou a další věci, které si už naplánovali.

"Celou Výměnu jsem chtěla ukončit už druhý den natáčení. Necítila jsem se vůbec dobře. Můj tehdejší přítel vydělával slušné peníze, takže ztráta 100 tisíc by mě nijak výrazně nebolela," svěřila se Lucie.

Svatební cesta a slova o pátém těhotenství

"Občas jsou dny, kdy se samozřejmě pohádáme. Tak to má ale ve vztahu každý. Jestli se opravdu někdy dost pohádáme, tak je to většinou, když se zpátky vrátíme k Výměně," pokračuje Lucie.

Lucie a Michal plánují společnou svatební cestu. "Chceme jet v létě, pokud to situace dovolí, do kempu tady v Česku. Bude to taková naše svatební cesta, ale i s dětmi," pokračuje. Lucie už má čtyři děti, ale s Michalem by rádi měli společného potomka.

"S Michalem se dlouhodobě snažíme o společného potomka, ale bohužel musím konstatovat, že se nám to zatím vůbec nedaří," povzdechla si na závěr rozhovoru Lucie, která by o páté miminko s Michalem velmi stála.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy