Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Lucie z Výměny manželek čelí kritice: Najít se dá každej a svět je malej, vyhrožuje její snoubenec vrah

Zdroj: TV Nova / archiv špindíry Lucie
+ Další 3 fotografie
videa
Zatímco profily na Facebooku si zabezpečili tak, aby na nich nikdo kromě přátel nic moc neviděl, špindíra Lucie z pořadu Výměna manželek 2021 a její nový šamstr, usvědčený vrah Michal Navrátil, s lidmi komunikují na TikToku. Navrátil dokonce promluvil o tom, jaký je pocit někoho zavraždit a nezdráhá se vyhrožovat.

Výměna manželek 2021 začala zřejmě nejostřejším dílem v dějinách celého pořadu. Špindíra Lucie přijela do bytu Aleny, který byl čistý tak, že by se dalo jíst z podlahy. Sama doma měla nepořádek a 4 děti, které neměly ani základní hygienické návyky. Posléze sama sebe v autě cestou na osm očí vydeptala tak, že ztropila scénu, za kterou by mohla z fleku dostat Oscara.

Aktuálně Lucie žije s usvědčeným vrahem Michalem Navrátilem, se kterým vychovává své 4 děti, plánuje svatbu a pokouší se o dalšího potomka. Ačkoliv se zdálo, že uzamčením profilů na Facebooku dal tento pár světu najevo, že s nikým cizím nechce komunikovat, založení účtů na TikToku prokázalo opak. Tam s lidmi hovoří především Navrátil, který prostřednictvím videí nemá problém ani s vyhrožováním. Svěřil například i to, že za měsíc vydělává 200 tisíc korun a řekl, jak se mu žije s tím, že někoho zavraždil.

@michallucinavratilovi

Odpovědět @robloxprisoner

♬ původní zvuk - Michal Luci Navratil

Při komunikaci s jedním z kritiků se Navrátil nebál poukázat na to, že má dobré známosti, díky kterým najde kohokoliv. Video je otevřená výhrůžka. Při obraně své Lucie také hodil veškerou vinu na televizi Nova a řekl, že 80 % dílu bylo podle scénáře. S tím ale nesouhlasili uživatelé TikToku, kteří se show rovněž zúčastnili, a oponovali mu, že žádný scénář neexistuje.

Vulgární slova v Michalových videích nejsou žádnou výjimkou, stejně tak jako ujišťování lidí o tom, že z vraždy, kterou spáchal, dnes nemá žádné špatné pocity ani výčitky svědomí, tvrdí, že vraždil proto, aby chránil svou matku. Rakovnický deník přitom informoval, že konflikt předcházející hrůznému činu vznikl kvůli strkanici v baru a následnému slovnímu útoku.

Michal Navrátil

Michal Navrátil byl za vraždu odsouzen ke 12 letům ve vězení a pobyt za mřížemi ho zřejmě nenapravil. Nejenže slovně napadá uživatele sociálních sítí, ale také jim vyhrožuje. Na TikToku k výhrůžkám nedošlo poprvé, na Facebooku například sdílel foto, kde drží v ruce zbraň a míří přímo do čočky fotoaparátu a tedy i na osobu, která snímek zachytila. Je otázkou, zda si svým chováním nevykoleduje další trest.

Související články

Další články