Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Lucie z Výměny manželek a krutý ortel: Máte rakovinu, řekli lékaři mamince 8 dětí

Lucie z Výměny manželek a krutý ortel: Máte rakovinu, řekli lékaři mamince 8 dětí
Zdroj: Se souhlasem Lucie Navrátilové / profimedia.cz
výměna manželek

Lucie Navrátilová z Výměny manželek nyní neprožívá zrovna nejlepší období svého života. Kromě toho, že musí neustále čelit narážkám části veřejnosti, je navíc její rodina a převážně děti pod soudním dohledem. A aby toho nebylo málo, nyní jí lékaři diagnostikovali rakovinu. Lucie se redakci eXtra.cz svěřila, jak se cítí, a sdělila i to, že je s nemocí připravena zatočit. 

Lucie Navrátilová se stala snad nejznámější maminkou z reality show Výměna manželek, ale ne zrovna v pozitivním slova smyslu. 

Kdyby měla možnost si vše ještě jednou rozmyslet, do Výměny mnaželek by už podruhé nešla. "Byla bych hrozně ráda, kdyby nás lidé nechali konečně být. Je to velmi únavné a neustále se do nás někdo pouští a komentuje nás," svěřila se smutná Lucie eXtra.cz.

"Jestli se lidem skutečně něco podařilo, bylo to zajistit nám soudní dohled na děti," pokračuje žena, které 4 z jejích dětí odebraly úřady. "Teď zrovna trávíme výlety v lese na borůvkách a houbách. Jezdíme na výlet přes Člověka v tísni a snažíme se, aby děti nestrádaly," pokračuje Lucie s tím, že nyní se u ní objevilyi vážné zdravotní potíže.

Lucie z Výměny manželek: Mám nádor na děložním čípku

Lucie by si se svým manželem Michalem hrozně přála miminko, ale doktoři jí to nyní nedoporučují. "Lékaři nám nyní dítě nedoporučují. Mám nádor na děložním čípku," řekla utrápeně Lucie eXtra.cz.

"Čekám na výsledky cytologie, ale jsem připravena bojovat a chci tady být pro své děti," dodává odhodlaně Lucie, která se chce s rakovinou poprat.

"Děti trávi hodně času se svým biologickým otcem, který nám také velmi pomáhá," dodala Lucie s tím, že Výměna manželek jí přinesla mnohem více starostí a zájmu, o který vůbec nestojí.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy