Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková změnila výpověď o hokejistovi: Noci s ním už netají

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
ZÁHADA
Kolem Lucie Vondráčkové (39) se v poslední době nemotá jen parkourista Tomáš Zonyga (26), ale také urostlý hokejista Marek Peksa (29). Po odhalení jeho existence se sice zpěvačka novinářům vysmála, jenže když tisk zareagoval, provedla hodně zvláštní věc, která vyvolává řadu otázek.

„Právě jsem se dočetla, že zase s někým randím. Budu teď zřejmě spojována, s kýmkoli se bavím, s kýmkoli se potkám v MHD a s kýmkoli, kdo k nám s dětmi přijde na návštěvu. A i když odjedou k večeru pryč, tak u nás vlastně stejně určitě spí. Jen vám chci říct, že na žádný vztah teď ani čas, ani energii nemám a soustředím se jen na to, aby měli kluci kolem sebe nové kamarády svého věku,“ napsala Lucie Vondráčková (39) v sobotu ráno na svůj Facebook v reakci na odhalení nového blízkého přítele.

Jenže Blesk následně přinesl informaci, že minimálně hokejista u ní ve skutečnosti měl trávit noci i se svou dcerou. A zatímco o Matěji Hádkovi přicházely informace, že návštěvy absolvoval tajně přes zahradu, sportovec místo hlavního vchodu, tak typického pro normální návštěvy, měl zase chodit záhadně přes garáž.

Co nechala zmizet?

Po článcích o Markově noci u ní Lucie do původního příspěvku nečekaně zasáhla a větu s výsměchem ohledně toho, jak u ní muži spí, vymazala. Jenže Facebook umožňuje zobrazit historii úprav příspěvku, a tak se tento záhadný zásah Vondráčkové do jejího vlastního prohlášení dá snadno dohledat.

Přiznává tím zpěvačka něco? Snad to, že u ní Peksa spal? Nebo že nakonec většina kamarádů s přespáváním v Plekancově bytě nemá problém? Či úplně něco jiného?

Zpěvačka o všech mužích, s nimiž byla nebo je spojována, opakovaně tvrdí, že s nimi nic nemá. Stejně to bylo i ohledně kanadského elektrikáře, u nějž také použila slova, že kvůli čtyřiadvacetihodinové péči o syny a maminkování nemá na žádné avantýry ani pomyšlení. I kdyby byla se všemi třemi, nebo měla za sebou mnohem více milostných avantýr, je to její věc. Každopádně kamarádů, kteří by se k tomu hodili, pokud by změnila názor a začala si vybírat partnera oficiálně, má naštěstí kolem sebe spoustu.

AKTUALIZACE: Krátce po vydání našeho článku se věta do Lucčina vyjádření zase „záhadně“ vrátila. Jenže změna, kterou provedla, je Facebookem zase dobře zaznamenaná. Z „Vondrajdy“ zkrátka nikdy pořádná hackerka nebude…

Související články

Další články