Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Lucie Vondráčková zastínila i Arichtevu. Diváky svým výkonem v seriálu O mě se neboj rozplakala

Lucie Vondráčková v seriálu O mě se neboj zazářila
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
reakce

Lucie Vondráčková (42) se vrátila na televizní obrazovky v plné parádě, fanoušci jásají a dokonce vytahují kapesníčky. Svou oblíbenou herečku a zpěvačku s dojetím sledovali během vysílání dalšího dílu minisérie O mě se neboj a pějí samé ódy. To je znát i na Luciině Instagramu, kde zveřejnila střípek z nového seriálu.

Seriál O mě se neboj vzbudil velké ohlasy, až se zdá, že bude mít televize Nova co dělat, aby dílo Bisera Arichteva nahradila něčím alespoň podobně divácky oblíbeným. A k popularitě televizního počinu přispěla i nová herecká posila.

Vondráčková si splnila sen

Do seriálu nově vstoupila herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková, která hraje ženu, jejíž příběh zaujal Vaška Matějovského. Ten v sérii ztvárňuje právníka.

"(Role) je hezky napsaná. Nejednoznačně a neprůhledně. Mám ráda postavy, které nějak působí, a pak se ukáže, že je to s nimi vlastně jinak. To je život a baví mě je hrát. Mám na ně teď v projektech velké štěstí. Jak v divadle, tak před kamerou," svěřila se Lucie Vondráčková pro TV Nova se slovy, že si nemůže vynachválit nejen Bisera, ale také Matějovského.

"Bisi ví, co chce. Je zvyklý se hercům věnovat a vidí i detaily, které mu nabízíte. Takže pro herce krása. S Bisim jsem chtěla pracovat už dlouho. Takže se mi splnilo přání. A výborně to vyšlo i s termíny. A Vašek Matějovský je úžasný. Hodně jsme se nasmáli. Má nadhled a tohle je pro něj myslím krásná herecká příležitost," prozradila.

Vondráčková všechny dojala

Lucie Vondráčková se aktuálně věnuje zejména zpěvu, ač by ji fanoušci zřejmě opět raději potkávali jako herečku. Její role v seriálu O mě se neboj řadu příznivců dokonce rozplakala.

"Luci, hrála jsi to skvěle. Úplně jsi mě rozbrečela, škoda, že jsi hrála ve smutném dílu, ten seriál miluju. Opravdu jsi dobrá herečka," uvedla jedna z fanynek na Instagramu Lucie Vondráčkové, se kterou se mnozí shodují.

"Pane bože, vy jste to Lucko tak úžasně zahrála, že jsem tomu naprosto uvěřila, a i slzy mi tekly. Jste skvělá," napsala další. Našly se dokonce i hlasy, které říkaly, že Vondráčková zastínila samotnou hvězdu seriálu Veroniku Arichtevu. "Naprosto skvělý výkon, dokonce mi Lucka místy přišla lepší, než Veronika. Klobouk dolů," smekla jedna z divaček.

"Lucka Vondráčková mě příjemně překvapila, zahrála to fakt dobře. Když jsem ji naposledy viděla v jakýmsi kanadským filmu, tak to nebyla žádná sláva. Měla jsem husí kůži, je dobře, že zase hraje," píší desítky příznivců Lucky Vondráčkové i nového seriálu.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy