Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková zamilovaně o Vojnarovi: Prozradila, co jí na něm imponuje

Lucie Vondráčková (41) tvoří již nějaký čas pár s moderátorem Petrem Vojnarem (45). Své soukromí si ale oba dva bedlivě střeží. Pro eXtra.cz však moderátor popsal, co mu na Lucii nejvíce imponuje a čím ho dostala do kolen. To samé poté popsala i zpěvačka.

Zpěvačka Lucie Vondráčková se se svým partnerem Petrem Vojnarem potkala na finále soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2021 v centru Prahy. Lucie zde figurovala jako porotkyně a Petr jako moderátor. Ti dva nejen že se po skončení akce od sebe v podstatě ani nehnuli, ale navíc si vyměňovali velmi zamilované pohledy.

Vizuální kontakt je důležitý

Na dotaz, co Petrovi nejvíce imponuje na ženách, odpověděl: „Jsem povrchní, všímám si toho, jak vypadají. Vizuální kontakt je první a pak je také důležité, když poprvé promluví a jestli dá dohromady alespoň jednu holou větu.” Dodal také, že právě to mu imponovalo na Lucii. „Nejen že je krásná a chytrá, ale dá se s ní i skvěle povídat. Je to ideální kombinace,” prozradil.

Naopak Lucii na Petrovi nejvíce imponuje to, že je vtipný, sečtělý a dokáže být zticha v momentě, kdy je to důležité. Přesně to jsou vlastnosti, které vždy hledá u svého partnera.

Související články

Další články