Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková za neustálé fňukání ztrácí sympatie: Trapná a ublížená zlatokopka, vzkazují jí!

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Pusťte Lucku na Kubu!
Už několik měsíců svádí Lucie Vondráčková (38) a Tomáš Plekanec (36) rozvodový boj. Stále se nemohou nějak rozumně dohodnout a podle toho to také vypadá. Jenomže podle některých lidí zašla zpěvačka hodně daleko. Když si naposledy povzdechla nad tím, že nemůže trávit Vánoce na Kubě, tak se na ni spustila smršť výsměšných komentářů. Co lidé Vondráčkové vzkazují?

„Jsme s kluky v zasněženém Montrealu a každý večer si představujeme, jaké by to bylo na Kubě,“ řekla Lucie Vondráčková (38) v rozhovoru pro pořad Top Star. V tu chvíli možná ani netušila, jakou bouři jednou větou rozpoutá.

„Tatínkovi kluků jsem několikrát nabízela, ať přijede na Vánoce, a on říkal, že nemá čas. Po pátém zeptání jsem usoudila, že nepřijede, a koupila zájezd na Kubu. Tatínek si pak u soudu rozmyslel, že přijede, tak jsme to museli zrušit,“ dodala ještě zpěvačka.

Jenomže spousta lidí už má fňukání Lucie Vondráčkové plné zuby. Zpěvačka už delší dobu ztrácí sympatie u fanoušků. "Ale tak se mohla rozvádět v ČR a problém nebyl, ne? Jenže chtěla vytřískat co nejvíc paní zlatokopka, tak šla do Kanady. A pokud soud takto rozhodl, asi na tom něco bude. Čemu se diví? Začíná mi být čím dál tím víc protivná a Plekancovi nejspíš patří obdiv, že to s ní vydržel tak dlouho," zní jeden z komentářů.

"Čert ví, kde je pravda, ale Vondráčková se svou ublížeností začíná být trapná. Prostě některé vztahy skončí, i když by si třeba druhá strana přála opak, ale nikoho nelze držet ve vztahu přesmoc," píše další komentující.

Další lidé si dělají vyloženě srandu z toho, jak zpěvačka fňuká nad tím, že nemůže strávit Vánoce na Kubě. "Úplně mi to vhání slzy do očí. Ona musí zůstat v zasněženém Montrealu a nemůže k moři! Proboha lidi, dělejme s tím něco, přeci to nemůžeme nechat jen tak! Takové utrpení si Stříbrná slavice nezaslouží! Sepíšeme petici: Pusťte Lucku na Kubu!"

Související články

Další články