Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lucie Vondráčková vydělala 28 milionů: Jak k nim přišla?

Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Z Lucie Vondráčkové (40) je mnohonásobná milionářka. Jak eXtra.cz informovalo, nad rámec předmanželské smlouvy dostala v rámci vyrovnání s Tomášem Plekancem (37) zdarma luxusní byt na pražských Kavčích horách, který patřil výlučně hokejistovi. Za 5+kk s velkou zahradou nyní od kupce zinkasovala 28 a půl milionu korun.

Dar

Aby se dříve velmi vyhrocený rozvod zpěvačky a hokejisty uzavřel smírem, dohodli se, že Lucie Vondráčková (40) bezplatně dostane byt, který je nedaleko České televize a jenž obývala i s dětmi během svých pobytů v Praze. Také po návratu do Čech tu žila, nedávno se ale rozhodla daru Tomáše Plekance (37) zbavit a prodala ho.

Podle smlouvy podepsané 20. května, která se teprve 16. června po zápisu do katastru nemovitostí objevila ve veřejně přístupných databází, je součástí prodeje nejen byt, ale i velká zahrada a právo na užívání dvou parkovacích stání. Za to vše nový vlastník Lucii Vondráčkové zaplatil 28 a půl milionu korun.

Peníze na sklep?

Zajímavé je, že Lucie patrně potřebovala rychle peníze, neboť součástí kupní smlouvy je i informace o předchozím složení zálohy ve výši 4 miliony a 200 tisíc korun.

Možná právě tuto sumu zpěvačka použila na zaplacení ceny za jakýsi sklep, který si pořídila na pražské Malé Straně. A ještě jí pěkných pár set tisíc zbylo.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy