Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková, vážně? Alibi ohledně Vánoc Plekance bez dětí se rozbilo na atomy!

Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
KRUTÝ MONTREAL
Rozvod hvězdného páru se zase komplikuje a vypadá to, jako by se ti dva vůbec nedokázali dohodnout. Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) si již připravila alibi pro to, že synové ani o Vánocích nebudou s tátou Tomášem Plekancem (35), když prohlásila, že kluci ji prosili, aby nemuseli opouštět Montreal. Jenže vážně s nimi chce být až v minus čtyřiceti stupních?

„Kluci chtějí zůstat. Mají tu kamarády, školu, kroužky. Prosí mě, ať nikam nejezdíme. Nechci jim to bořit. Asi tu budu muset ještě chvíli tu zimu vydržet,“ svěřila se Super.cz Vondráčková při otázce, kdy se vrátí do Česka natrvalo, jak už léta slibovala, ale nyní jako by změnila názor kvůli snaze dobře se rozvést.

Minus čtyřicet

Jenže když se podíváme na to, co kluky v Montrealu čeká, není to žádná sláva. V Kanadě mívají děti vánoční prázdniny také zhruba čtrnáct dní jako u nás, tamní počasí je ale nepustí z domova.

„Zvykne tam být i minus 40 stupňů až dva měsíce, vloni byla zima hodně drsná, to je fakt,“ stěžovala si sama Lucie už v roce 2015 s tím, že někdy se nedostane kvůli přemíře sněhu ani z baráku. Když je trochu štěstí, dočká se „jen“ minus třiceti stupňů Celsia. A v tom malé děti nemají pobývat, takže to vypadá, že se za čtrnáct dní kolem Štědrého dne kluci ven vůbec nepodívají. A to by přitom mohli trávit svátky v Česku, kde mají i tátu. Je tu mnohem mírnější počasí, připadali by si tu pomalu jak v ráji.

Stýská se i dědovi

A i kdyby nebyli jen s ním: na svá vnoučata se těší i otec Lucie Vondráčkové Jiří s manželkou.

Zatím to ale vypadá, že ani to pro „Vondrajdu“ není důvod, aby kluky aspoň na chvíli přivezla do rodné země. Přítomnost Matyáše a Adama by přitom jejich blízké potěšila. Momentálně má ale přelet oceánu v plánu až v lednu.

Proč nechce zpět?

Je otázka, proč se tak rozhodla. Souvisí to snad nějak s rozvodovou taktikou? Poradil jí to právník, který jí pomáhá s imigračním oddělením, od kterého se jí podařilo získat dočasný pobyt?

A dokázala ho získat i přesto, že za normálních okolností by musela opustit Kanadu začátkem tohoto týdne, když odjížděl i Tomáš po konci v NHL.

Tady to bude ještě hodně divoké a nepříjemné…

Související články

Další články