Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková v tom není sama: Slavné ženy, které přišly o miminko

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
ztráta
Přijít o dítě je bezpochyby jednou z nejhorších zkušeností, jakou ženu může potkat. Potraty se bohužel nevyhýbají nikomu. I některé známé ženy si tímto problémem musely projít. Po dlouhých pěti letech vyšla s pravdou ven i zpěvačka Lucie Vondráčková (39). Ta nyní přiznala, že s Tomášem Plekancem (36) přišli o holčičku Elišku. S tou byla Lucie už v šestém měsíci těhotenství. Které z dalších slavných žen si musely projít touto nešťastnou událostí?

Radka Kocurová (38)

Bývalá modelka a druhá vicemiss 2002 Radka Kocurová přišla v roce 2011 také o miminko. S partnerem Tomášem Rosickým se těšili na své první dítě, Radka bohužel v pátém měsíci potratila. V roce 2012 znovu otěhotněla a 25. června 2013 se jim narodil syn Tomáš. Ačkoliv ji pod tímto jménem málokdo zná, Radka se v roce 2014 za bývalého fotbalového kapitána provdala a vzala si jeho příjmení.

Jiřina Jirásková (†81)

Legendární herečka přišla o dítě údajně dokonce dvakrát. Herečka byla podle její kolegyně Jiřiny Švorcové těhotná s hercem Jiřím Valou, ten se však zprávy o jejím těhotenství zalekl a donutil Jiráskovou k potratu. Paní Jirásková prý potratila poprvé ještě v mládí, když otěhotněla s manželem své kamarádky. Herečka toho možná později litovala, celý život už potom děti neměla.

Zuzana Kanócz (39)

Slovenská herečka, kterou proslavila role Laury v Románu pro ženy, potratila v roce 2012 v pátém měsíci těhotenství. Už od začátku se její těhotenství nevyvíjelo dobře. Vyskytly se u ní vážné komplikace, které vedly k potratu vytouženého miminka. S přítelem Jurajem Lojem se tehdy na své první dítě obrovsky těšili. Dnes už má herečka tři děti – Lucase a dcery Isabellu a Leylu.

Ester Janečková (46)

Moderátorka Pošty pro tebe Ester Janečková přišla o dítě na začátku roku 2013. Ester byla už v šestém měsíci. Miminku tehdy prý náhle přestalo tlouct srdíčko. Jednalo se už o čtvrté těhotenství. „Přestože miminko bylo celé těhotenství v pořádku, najednou mu přestalo bít srdíčko. Je to pro nás velmi těžké, ale utěšuje nás víra, že je našemu krásnému miminku už teď dobře,“ prohlásila tehdy zdrcená moderátorka. S manželem Zdeňkem Janečkem má dva syny Krištofa a Cyrila a dceru Sáru.

Beyoncé (37)

Potrat přiznala i zpěvačka Beyoncé, ta potratila kolem roku 2011, když byla poprvé těhotná. „Slyšela jsem tlukot srdce a byla to ta nejhezčí hudba, jakou jsem v životě slyšela,“ řekla do médií dva roky po nešťastné události. V začátcích těhotenství se ale u zpěvačky vyskytly komplikace. „Vrátila jsem se do New Yorku a šla na prohlídku. Nebyl žádný tlukot srdce,“ zavzpomínala Beyoncé na smutný okamžik. Dnes má zpěvačka s rapperem Jay-Z tři krásné děti.

Monika Trávníčková (33)

Manželka filmového prince Pavla Trávníčka Monika Trávníčková, kdysi Fialková, v červnu v roce 2016 přiznala, že v lednu podruhé potratila. Zároveň ale tehdy potvrdila, že už je opět těhotná. Odborníci z toho tehdy neměli dobrý pocit. Podruhé potratit a ve stejný měsíc zase otěhotnět nebylo moc zodpovědné. Vše nakonec dopadlo dobře a na potřetí se to podařilo. Na konci roku 2016 přivedla Monika na svět syna Maxmiliána.

Adela Vinczeová (38)

V roce 2013, kdy slovenská moderátorka Adela, tehdy ještě Banášová, chodila s Petrem Modrovským, potratila v sedmém týdnu těhotenství. Nejprve z toho byla Adela otřesená, po několika týdnech se však na věc podívala s nadhledem a uvědomila si, že potrat bohužel postihl až polovinu žen. Dnes už je oblíbená Slovenka vdaná za Viktora Vinczeho. Manželům se však stále nedaří miminko počít. Před dvěma lety Viktor prohlásil, že je problém na jeho straně.

Související články

Další články