Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lucie Vondráčková utrácí miliony: Koupila si drahý sklep v centru Prahy

Lucie Vondráčková utrácí miliony: Koupila si drahý sklep v centru Prahy
Zdroj: Archiv Lucie Vondráčkové
+ Dalších 11 fotografií
ROZHAZOVÁNÍ
Zpěvačka Lucie Vondráčková (40) už se sice nemůže radovat z bezstarostného žití po boku multimilionáře Tomáše Plekance (37), ale přes uzavření předmanželské smlouvy ze svazku s bohatým hokejistou vůbec neodešla jako chudá příbuzná. Jak se eXtra.cz podařilo exkluzivně vypátrat, velmi nedávno si za nemalé miliony pořídila nebytovou jednotku v podzemí památkově chráněného domu.

Zvláštní nákup

Lucie Vondráčková (40) vlastní už léta byt na pražském Novém Městě, k tomu podle veřejně přístupných informací z katastru nemovitostí nyní přibyl také „jiný nebytový prostor“ na lukrativní adrese: na pražské Malé Straně. Nachází se na hlavní třídě, kudy projíždějí i nejvytíženější tramvajové linky hlavního města.

Za jednotku nacházející se v prvním podzemním podlaží „Marmeláda“, neplánovaně proslavená velmi ošklivým rozvodem, zaplatila 3 243 910 korun. Za tuto cenu Lucie získala i spoluvlastnický podíl na společných částech budovy a na pozemku.

Rozvod a výdělek

Kupní smlouva byla podepsaná 3. dubna 2020, tedy jedenáct dní předtím, než Nejvyšší soud České republiky definitivně rozvedl její manželství s Tomášem Plekancem (37). Proto se herečka a zpěvačka označuje ještě za Plekancovou Vondráčkovou, v katastru nemovitostí se nyní ale u koupené nebytové jednotky objevuje už zase jen její dívčí příjmení.

Její bývalý choť na ni v rámci vyrovnání manželů převedl i luxusní byt v pražském Podolí s velikánskou zahradou s odhadní cenou 30 milionů, kterého se ale Lucie rozhodla zbavit.

Plány do budoucna

Proč ale nyní Lucka investovala do tak neobvyklé věci? Těžko odhadnout, jestli prostor nezískala kvůli koronaviru za hubičku. Možná půjde o jakousi klubovnu, studio, sklep nebo sklad, kdo ví. Třeba ale myslela do budoucna a pořídila prostor na území, kudy proudí davy turistů, a tak by se prostor dal za čas zase prodat se slušným ziskem.

Navíc v některých činžácích může někdy 1. PP (první podzemní podlaží) znamenat de facto i přízemí. V tomto konkrétním domě jsou rovnou dva obchody s vchodem z hlavní ulice. Řada umělců kvůli karanténě raději myslí na zadní kolečka, a tak kdo ví, jestli to nějak nesouvisí. Možná se nakonec z rozvedené Lucie stane vážená paní podnikatelka.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy