Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Lucie Vondráčková slaví velký úspěch. Na mexickém festivalu všechny zaskočila

Lucie Vondráčková slaví velký úspěch. Na mexickém festivalu všechny zaskočila
Zdroj: Showpix.cz
+ Další 3 fotografie
uznání
Lucie Vondráčková (39) má velký důvod k radosti. Na festivalu Cinematográfico de Mérida v Mexiku se dočkala uznání za své herecké schopnosti a získala cenu za nejlepší herečku. Pro zpěvačku, jejíž výkony ve filmech byly doposud velkým terčem kritiky, se jedná o velkou poctu.

Zpěvačka Lucie Vondráčková si na konto připsala velký úspěch. Zatímco v hudbě se jí daří dlouhodobě, za své herecké výkony byla především v posledních měsících kritizována. Snímek The Perfect Kiss u diváků propadl a při jeho komentování ostrými slovy nešetřili. Nyní se Lucie dočkala zadostiučinění.

Na svém Instagramu se Vondráčková pochlubila novinkou, že na festivalu Cinematográfico de Mérida vyhrála v kategorii nejlepší herečka. Cena za ní putuje až z dalekého Mexika a vysloužila si ji výkonem v krátkometrážním filmu Beyond Her Lens, kde hraje fotografku vracející se z válečného území v Iráku.

Šťastnou novinku Lucii oznámila režisérka snímku Tereza Hirschová a gratulace se zpěvačce nyní jen hrnou. Po úspěchu ve světě hudby se nyní dočkala uznání i ve světě filmu, na které jistě dlouho čekala.

Kritika

Doposud byla Lucie Vondráčková za své herecké výkony silně kritizována. Snímek The Perfect Kiss nebyl výjimkou, diváky nenadchlo ani Léto s gentlemanem a s kritikou se setkaly i tři snímky Babovřesky. Na stránkách o filmech diskutující lidé mnohokrát uváděli, že filmy s Lucií po několika minutách vypnuli.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy