Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Lucie Vondráčková slaví 40. narozeniny: Dárek za třicet milionů korun

Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
ZMĚNA
Ještě před časem si asi Lucie Vondráčková oslavu čtyřicetin, která připadá na osmého března, představovala úplně jinak. Podle všeho matka dvou malých kluků po letech za oceánem ale chtě nechtě v Česku začíná úplně od začátku. Nejen co se týče vztahů nebo práce, navíc také evidentně shání úplně nové bydlení, které není nijak spojené s Tomášem Plekancem (37). Pomoci jí k tomu mají peníze za byt, který pro ni a kluky před časem pořídil.

Minulost

Lucie Vondráčková (40) toho má za sebou na svůj věk docela hodně. Aby také ne, když se už úplně odmala věnovala herectví a zpěvu, což jí vydrželo doteď. Že se vůbec kdy bude věnovat kumštu za ni rozhodly geny rodičů, otce hudebníka a matky textařky.

Už v devíti se objevila poprvé před kamerou, když si zahrála v seriálu Území bílých králů, později také v pokračování Arabely Od roku 1992 začala uvádět legendární Marmeládu, což je ostatně přezdívka, kterou jí lidé na ulicích častují dodnes.

Miliony

Žena, která vystudovala konzervatoř a také kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, se před devíti lety vdala za hokejistu Tomáše Plekance (37). Jak už všichni vědí, původně ideální manželství skončilo předloni rozchodem a loni rozvodem za mořem. O oba syny, osmiletého Matyáše i téměř pětiletého Adama, se nyní bývalí partneři starají střídavě.

Podzimní zakopání válečné sekery po dlouhé soudní při plné veřejného praní prádla provázely i podmínky rozvodu, které zůstaly tajné. Podle všeho ale sportovec zabezpečil své syny a dle našich informací navíc ženě velkoryse věnoval i byt na pražských Kavčích horách, který má dnes hodnotu kolem třiceti milionů korun

Vlastnictví

A to i proto, že je obklopen obrovskou zahradou o výměře přes 600 metrů čtverečních, což je v lukrativní části Prahy naprostý unikát. I šestinová výměra zahrad zde bývá považovaná za neobvyklý luxus. Tu Lucčinu, jedinou kolem celého domu, mimochodem velmi dobře zná Matěj Hádek, i když on sám se vyjádřil ve smyslu, že ji důvěrně poznal pouze kvůli přátelským úmyslům.

Ještě poměrně nedávno šlo u bytové jednotky, která se před časem stala předmětem nebývalého zájmu fotografů vzhledem k častým mužským přátelským návštěvám umělkyně, vyhledat v katastru nemovitostí pouze jméno sportovce (měli předmanželskou smlouvu a samostatný majetek), dnes je zde uvedená i zpěvačka s tím, že jde o společné jmění obou dvou.

Inzerát

Vondráčková se byt přes to, že jde o společné vlastnictví ale zjevně nyní snaží pronajmout. Na inzerát, v němž luxusní apartmá 5+1 o rozloze přes 160 metrů čtverečních nabízí za 85 tisíc měsíčně, jsme narazili náhodou. Na realitním portále nás totiž u jedné nabídky zaujala totožná adresa (tu zpěvačka nijak netají a dá se snadno vyhledat) a navíc stejná rozloha zahrady s tou, kterou má ta u bytu Plekance (a teď i Vondráčkové). Lucie zde už ale kluky nejspíš nevychovává, od patnáctého února má totiž nemovitost být podle textu k dispozici případným nájemcům.

Nejspíš se ale moc nehrnou, neboť inzertní nabídka na webu realitního serveru visí už dlouho a stále je aktivní.

Nový dům

Podle našich zpráv navíc ani tohle nebude konečné řešení. Zpěvačka se prý zároveň usilovně snaží dotáhnout převod bytu na sebe a jistě hledá i kupce, který má dostatek financí, aby si obydlí za desítky milionů pořídil.

Z utržených peněz si Lucka určitě opatří pro sebe a syny dům, který jim zajistí větší soukromí a bude třeba i blíž anglické škole, do níž kluci chodí. Dokud ale nebude v katastru uvedena jen ona sama, kšeft se nejspíš nezdaří. Co tomu brání? Že by přece jen rozvod nebyl ještě úplně u konce a převod na Plekancovu ex proběhne až po uznání zrušení manželství nejen v Kanadě, ale i soudy v Česku?

Nezbývá než držet oslavenkyni palce, ať se chystaný obchod i případné dotažení rozvodu rychle povedou a ať brzy najde nejen nového majitele bytu, ale i nějakou spřízněnou duši…

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy